🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sizede geçmiş olsun. sanırim evde geçirdiniz süreci.

• icenow123

Hocam ben ayın 22 sinde test yaptım ertesi günü sonuç aldım ilaçları aldım 5 günlük ilaç verdiler işte o günden beridir evdeyim her sabah aile hekimi arıyor sağolsun üstüne basa basa da söylüyor en küçük bir durumda haber verin bize bu süreç bu şekil gidiyor 18 günün sonunda yine test yapıcaklar işte

• Son Dakika

Sağlık Bakanlığı virüse yakalananların yaş grubunu, cinsiyetini ve bölge bölge vakaları açıkladı.

Batı Anadolu derken hangi illeri baz aldılar acaba? Ege'yi ayrı yazmışlar. Ankara'yı orta Anadolu dersek vaka az. Batı Anadolu'ya mı koydular Ankara'yı acaba?

• Batı Anadolu derken hangi illeri baz aldılar acaba? Ege'yi ayrı yazmışlar. Ankara'yı orta Anadolu dersek vaka az. Batı Anadolu'ya mı koydular Ankara'yı acaba?

Tamam Ankara Batı Anadolu Bölgesi. İnternette bilgi kirliliği çok. 😊

• İnsan bir yandan üzülüyor daha sonra geçtiğimiz yıllarda yine aynı işletmelerin yerli turistlere 3.sınıf vatandaş gibi davranmaları aklına geliyor.Tabi hepsi öyle değildi ancak maalesef çoğunluğuk yerli turiste hiç ama hiç önem vermiyordu.Ancak yinede bu durum ekonomiye zarar veriyor.Şu görüntülere sevinende/üzülende kaybeden tarafta.

• İnsan bir yandan üzülüyor daha sonra geçtiğimiz yıllarda yine aynı işletmelerin yerli turistlere 3.sınıf vatandaş gibi davranmaları aklına geliyor.Tabi hepsi öyle değildi ancak maalesef çoğunluğuk yerli turiste hiç ama hiç önem vermiyordu.Ancak yinede bu durum ekonomiye zarar veriyor.Şu görüntülere sevinende/üzülende kaybeden tarafta.

3 gündür antalyadaydım hocam. Konyaaltı nerdeyse bomboştu, kaleiçide sakindi. Düden şelalesinde normalde iğne atsan yere düşmez 10 kişi ancak vardı.

• Orta Karadeniz'i Batı Karadeniz diye gösterip Ordu'yu Doğu Karadeniz'de göstermeleri falan bayağı ilginç bir harita her yönüyle karışık belirlenmiş iller.

2 Mal editiert, zuletzt von Gréy ()

• Orta Karadeniz'i Batı Karadeniz diye gösterip Ordu'yu Doğu Karadeniz'de göstermeleri falan bayağı ilginç bir harita her yönüyle karışık belirlenmiş iller.

Tokat'ta Orta Anadolu'da gösterilmiş.

• Bugun 6. Günüm hala hiç bir belirtim yok. Bakanlığın verdiği ilaçlarıda bitirdim onlarda hiç bir yan etki yapmadı, ama kuzenlerimde tam tersi ateşleri 38 in altına hiç düşmüyormuş neredeyse ikimizde aynı yaştayız ve bir hastalığımız yok bende belirti bile göstermiyorken o yataktan kalkamıyor bir haftadır. Şunu anladımki ayakta bile atlatsanız insanın psikolojisini etkiliyor bir şekilde 😐