­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Su forumdaki felaket tellallarina benden mudahale gelecek haberiniz olsun,kactir guzelce uyari seklinde yaziyorum ama hala devam edenleri goruyorum.Lutfen insanlarin psikolojisini bozacak,panige sevkedecek iletilerden uzak duralim

:hfyeni (25):

Korkutma ile tedbiri kar─▒┼čt─▒rmamak laz─▒m. Temizli─či ne kadar ├žok sa─člayabilir ve ufak bile olsa topluluklardan ne kadar uzak kalabilirsek o kadar iyi. D─▒┼čar─▒da ├žal─▒┼čan milyonlarca insan var, onlara ay─▒p oluyor. ─░├žlerinde belki anksiyetesi olupta ├žal─▒┼čmak zorunda olanlar bile mevcut, bu insanlara yard─▒mc─▒ olmaya ├žal─▒┼čal─▒m. Duyumlar─▒ da burada zikretmekten ka├ž─▒nal─▒m l├╝tfen.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Resmi tatil olmas─▒ndan yanay─▒m i┼čim gere─či ├žok toplu ta┼č─▒ma kullan─▒yorum ve kendimi hi├ž g├╝vende hissetmiyorum

• Resmi tatil olmas─▒ndan yanay─▒m i┼čim gere─či ├žok toplu ta┼č─▒ma kullan─▒yorum ve kendimi hi├ž g├╝vende hissetmiyorum

Ayn─▒ fikirdeyim bence de gerekiyor belki bu ak┼čam bakan─▒n a├ž─▒klamas─▒yla s─▒k─▒ tedbirler al─▒n─▒r

Yak─▒nd─▒r hocam kademe kademe her┼čey kapat─▒l─▒yor fark─▒ndaysan─▒z

• Valla bu illet olaca─č─▒na b├╝y├╝k Marmara depremi olmas─▒n─▒ ye─člerim

Aman hocam a─čz─▒n─▒z yel als─▒n ne alaka Marmara depreminde bir anda evde otursan d─▒┼čar─▒da olsan bile 10 binlerce ki┼či ├Âl├╝yor bunda en az─▒ndan ├Ânlem alabilme ihtimali var daha az ki┼činin ├Âlme ihtimali var.

• Aman hocam a─čz─▒n─▒z yel als─▒n ne alaka Marmara depreminde bir anda evde otursan d─▒┼čar─▒da olsan bile 10 binlerce ki┼či ├Âl├╝yor bunda en az─▒ndan ├Ânlem alabilme ihtimali var daha az ki┼činin ├Âlme ihtimali var.

Hocam ├Âylede insan ├Ânce kendini d├╝┼č├╝n├╝r bende kendimi d├╝┼č├╝n├╝yorum deprem olsa Yine de allah bilir ama evden d─▒┼čar─▒ ad─▒m─▒m─▒ atm─▒yorum zaten binama da g├╝veniyorum zaten babam y├Ânetmelikte konmas─▒ gereken malzemenin statik vs daha fazla fazlas─▒n─▒ koymu┼č