🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar babam özel hastaneye halsizlik ve iştahsızlık sebebiyle hastaneye gitti bugün tomografi çekmişler covid teşhisi koymuslar. Sonra pcr testi almışlar. Şimdi sonuç geldi pozitif çıkmış. Dualarınızı bekliyorum.:(3232:(3232

Çok geçmis olsun hocam

• Arkadaşlar babam özel hastaneye halsizlik ve iştahsızlık sebebiyle hastaneye gitti bugün tomografi çekmişler covid teşhisi koymuslar. Sonra pcr testi almışlar. Şimdi sonuç geldi pozitif çıkmış. Dualarınızı bekliyorum.:(3232:(3232

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin

Zaman zaman konuyu atlıyorum. Sizin özelinizde geçmiş olsun. Tüm forumdaşların yakınları acil şifalar kayıplarına Allahtan rahmet diliyorum. 28 gün 28 hafta aynen devam...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Haftasonu marketler 10-17 arası hizmet verecek e ne anladım ben bu hafta sonu yasağından polis herkesi durdurup ikametgah mi soracak salgına yararı olur mu bilmem ama milletin ekonomisine zararı olacağı kesin,tedbir gibi tedbir ama öyle değil mi?X/:rolleyes:

• Bir de şu var restoranlar akşam 8e kadar açık paket servis şartı ile yani gel al servis şekilde de olacaksa vay halimize sözde hafta sonu yasak var?

• Hafta sonu yasağını ben mi göremedim genelge de yoksa kör mü oldum?

Hafta içi 21.00-05.00 arası sokağa çıkma yasağıda yazılmamış.

Einmal editiert, zuletzt von icenow123 ()

• Hiç bır şeyi begenmıyorsunuz..güzel bır kısıtlama geldi işte.ülkeye kilidi vurup kuma mı kafamızı gömelim yani..

Begencek tarafını şöyle begenelim kendin doğru olanı söylemiştim ulkeyi iki hafta kapatalim bu kaosu yasamayalim?!

• Begencek tarafını şöyle begenelim kendin doğru olanı söylemiştim ulkeyi iki hafta kapatalim bu kaosu yasamayalim?!

ne ıstıyorsun allah askına..adamlar bır yandan da duzenı bozmadan elınden gelenı yapmaya calısıyorlar..eksıkler ıllakı olacaktır.öyle oturdugun yerden 2 hafta ülkeyi kapatalım demekle olmuyor.2 hafta kapatılsa da senın memnun kalacagını zannetmıyorum gerci.

• Hiç bır şeyi begenmıyorsunuz..güzel bır kısıtlama geldi işte.ülkeye kilidi vurup kuma mı kafamızı gömelim yani..

Beğenmemek değil hocam, cumhurbaşkanının hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağıyla ilgili dedikleri ve market, bakkal, kasapla ilgili açıklama göremedim ben genelgede sonra mı açıklanacak acaba?

• Beğenmemek değil hocam, cumhurbaşkanının hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağıyla ilgili dedikleri ve market, bakkal, kasapla ilgili açıklama göremedim ben genelgede sonra mı açıklanacak acaba?

hocam ılk yasaklardakı gıbı olacak.yakın market ve fırınlara gıdıp gelmek serbest olacak sadece.keyfı keder sokaga cıkanlara zaten ceza kesılmıstı..bızzat kac defa sahıt olmustum balkonumdan.yıne aynı sekılde olacak.herkes aynı anda bakkala gıtmeyecektır zaten.her hangı bır yıgılma olmaz.dedıgım gıbı eksıkler ıllakı olur ama bu tum dunyada bu sekılde zaten.en guclu ekonomıler bıle tam kapatma yapmadı.kolay ısler degıl..anlayıslı olmak lazım

• divane hocam ben kararları eleştirmiyorum yanlış anladınız beni, cumhurbaşkanının açıkladığı asıl önemli yasaklar genelgede yazmıyor acaba tekrar bir genelge mi yayınlanacak onunla ilgili?

• genelgeye bakmadım ama bu sekılde olur..bır oncekı gıbı.market fırın ıhtıyacınızı en yakın olan yerden karsılayacagız ve eve donecegız.zaten 2 gun.persembe cumadan herkes alır alacagınız.sonradan ıhtıyac cıkamsı halınde dedıgım gıbı en yakın yerden tedarık edılecektır.bir oncekınde oldugu gıbı.mantıken yani.yanı mesela kadıkoyde oturupta,şişlideki markete alısverıse gıdılemıyecek.:)