İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Batikaradenizin denizi karadeniz de istanbulun denizi ney ya...Biktim artik yagis haritalarinda istanbulu kupkuru gormekten ruzgar agirlikli karayel mi nedir bu yagissizligin sebebi.ya bati karadeniz sahillerinde 4-5 derece daha soguk olan istanbul sahilleri nasil olur da buharlasip yagis olmaz imsan cildiriyo ya

• İstanbulun yagislari sadaka gibi.Degisir degisir diyosunuz ama her guncellemede hemen hemen ayni.Sırf bati karadenizi her modelde israrla gunlerce yagisli ve karli gorup istanbulu kuru sogukla gormemek icin model takibini bile birakmayi dusunuyorum biktim artik bati karadenizi yagisli gormekten ve trakya ve istanbulu kuru gormekten.

• İstanbulun yagislari sadaka gibi.Degisir degisir diyosunuz ama her guncellemede hemen hemen ayni.Sırf bati karadenizi her modelde israrla gunlerce yagisli ve karli gorup istanbulu kuru sogukla gormemek icin model takibini bile birakmayi dusunuyorum biktim artik bati karadenizi yagisli gormekten ve trakya ve istanbulu kuru gormekten.

hocam o kadar ümitsiz olma rüzgar karayel değil enazından alçak sevideye esen eğer yukarı katmanlardada uyumlu ise zayıfta olsa dek bantları alırız yıldız hafif poyraz ve şiddetli kötü değil bence

• Bize dogrudan ege denizine inip 1000-980 arasi ab patlatan girit taraflarindan giren duzce taraflarindan cikan ab li sistem gelmedikce istanbulda bi halt olmaz.Istanbulda dek sartlarinin olmasi cok ama cok ugrastirici.Karadeniz sistemi almak istemiyorum acikcasi.

• eldeki nin en iyisi bu hatta şöyle söyliyim eldeki iyide olsa kötüde olsa neyse o yapacak bişey yok bende evdekilere kar geliyor dedim hiç bir haber kanalında yok yağmaz dediler napıcaz şimdi

• 216 da çok güzel bir iniş var ama benim umudum 120 saate kadar yağış şartlarının düzelmesi 200 saat üzeri topaç gibi oralara bakıp üzülüp sevinmiyorum

• 216 da çok güzel bir iniş var ama benim umudum 120 saate kadar yağış şartlarının düzelmesi 200 saat üzeri topaç gibi oralara bakıp üzülüp sevinmiyorum

İlerisi zaten bende bakmak için bakıyorum şuan en yakın beklentimiz 12-13 inşallah örtü olur.

• hocam bartına gittim ben emin ol orda kimse gecenin bu saatinde kar yağacakmı diye merakla beklemiyor bizim coğrafyada ender bir olay olduğu için kıymetli

sen hiç gördünmü bartına senenin ilk karı düştü diye bir haber

• hocam bartına gittim ben emin ol orda kimse gecenin bu saatinde kar yağacakmı diye merakla beklemiyor bizim coğrafyada ender bir olay olduğu için kıymetli

sen hiç gördünmü bartına senenin ilk karı düştü diye bir haber

Tadi olmaz. İstanbul'a yagmali :)

• Sadece 1 kışlığına Amerika kıtasının iklimini ödünç alamıyor muyuz? Gerekirse fırtınadan evimin çatısı uçsun onada razıyım. 5 senedir ne çektik arkadaş, yağış gelir soğuğu gelmez, soğuk gelir yağışı gelmez, ikisi gelir yer sıcaklığı yeterli olmaz. Vallahi bıktım.