İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar


 • Önümüzdeki kışlarda hedefim bol bol yağmur kovalamak olacak bu şehirde artık böyle. Kar yağarsa buna mucize diyeceğim ve eğlenmeme bakacağım ki tam kar hastasıyım ben de. Yağarsa tadını çıkaracağım. Eve girmem doğru düzgün. Bu benim görüşüm. Çünkü son 3 yıldır ne kadar beklentiye girdiysek fos çıktı doğu kıyıları adına. Yani bu kadar hayal kurup sonrasında hayal kırıklığı yaşamaktansa dediğim strrateji benim adıma daha doğru.

 • agger sen onümuzdeki 50yıl boyunca yağmur kovala ozaman biz 15 marta kadar kar kovalicaz hersene :)

  Istanbula kar yagmuyo diye kiş bitirilmez yada konumuna yagmadı diye.bak dogumuza batımıza nasilda sert sistmler iniyo is bi sure sonra sistem kovalamaktan çok şansa bakiyor.

 • İstanbul'a kar yağmasını artık gerçekten ''mucize'' olarak bakıyorum.Annemle bu konu hakkında ne zaman görüşsem annem sürekli kar falan yok İstanbul'a artık kar yağmayacak diyor.Bu cümleyi sanırım Aralık ayında falan söylemiştim yine bu forumda annem artık kar falan yağmayacak diyordu.Ve 3 senedir durum gerçekten böyle. agger dostuma katılıyorum.Bundan sonra sokak lambasına 3-5 kar tanesi görmektense oraj kovalamak en mantıklsıı..:thumbup:yagmurs-semsiyes23232hava-yagmusrs323

 • İstanbul’a kar yağması o kadar da zor yada nadir görülen bir olay değil

  Geçen yıl daha çok olmak üzere bu yıl da kar yağdı şehrimize

  Ama gözümüzü doyuracak , örtü yapacak kadar bir kar yağmadı

  Hatta yüksek kesimleri de ayırmak gerek

  Geçen yıl İstanbul yüksekleri gayet iyi örtü aldı , 8 Şubatta konumumda örtü oluştu.

  İstanbul’da kıyı ilçelerde örtü oluşması zor olanı , Godzilla sisteminden bu yana kıyı ilçeler örtü göremedi

  Her yıl farklı nedenlerle bunu yaşadık

  Bir yıl Hazar doğudan çok sokulurken diğer yıl Azor batıdan çok yanaştı sistem anı.

  Yani her yılın gerekçesi de farklı oluyor

 • Hocam elbette öyle fakat benim mucize olarak baktığım durum tamamen örtü durumu.Yoksa her sene İstanbul'a kar yağıyor fakat artık insan bir süre sonra havadaki yağışı yerde görmek istiyor..