Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Messi artık iyice oyun kurucuya evrildi. Akşam oynanan maçta 2 asist yaptı yine. İyi hoş tabi de, köşeye çok kolay bir şekilde bırakacağı topları bile tamamlayamıyor artık şu sıralar. Kafası dünya kupasında herhalde. O kadar rahat oynuyor ki, bu haliyle bile 2 asistle tamamladı maçı.

• Messi artık iyice oyun kurucuya evrildi. Akşam oynanan maçta 2 asist yaptı yine. İyi hoş tabi de, köşeye çok kolay bir şekilde bırakacağı topları bile tamamlayamıyor artık şu sıralar. Kafası dünya kupasında herhalde. O kadar rahat oynuyor ki, bu haliyle bile 2 asistle tamamladı maçı.

37'sinde Messi çöker diyenleri utandıracak abim kısa boylu oyuncu her zaman daha uzun kariyeri olur 40'ına kadar Messi'yi izlemeye devam bugün izleyemesem de :)--

• 37'sinde Messi çöker diyenleri utandıracak abim kısa boylu oyuncu her zaman daha uzun kariyeri olur 40'ına kadar Messi'yi izlemeye devam bugün izleyemesem de :)--

Bu sene şu kupayı Arjantin'in almaması için hiçbir sebep yok. Orta saha olsun, defans, kaleci her türlü sorunu çözdüler. Takım zaten Messi için oynuyor. Copa America finalinde bitiş düdüğüyle birlikte hepsi Messi'ye koşup sarılınca duygulandım. De Paul özellikle Messi öl dese ölecek öyle bir adam.

• Eğer stoper transferi olmazsa Serdar Aziz stopere geçer diye düşünüyorum. 3'lü savunmada sorun yaşıyor acaba yine 4'lüye mi dönecek Jesus en büyük soru işareti bu şu anda bende.

Fener daima 4 lü kadro ile güzel seneler yaşamıştır 3 lü bize yaramıyor busene ki kadro koşuyor 3 lüde kötü değil ama iyide değil. İdeal 4 lü.

• Ali Koç'un açıklamalarına göre Weghorst ve Maxi Gomez'i hoca istememiş. Jesus'ta aynı şekilde Batshuayi sistemime en çok uyan oyuncuydu diye bahsetti.

Trabzon'dan da transfer çalımı yiyecek kadar düşmedik diye düşünüp kendimi avutuyorum. Büyük ihtimal ikinci plandı Maxi birini bulamadık sonra Trabzon tilki gibi saldırdı Batshuayi'yi almak zorunda kaldık objektif şekilde yorumluyorum.

• Trabzon'dan da transfer çalımı yiyecek kadar düşmedik diye düşünüp kendimi avutuyorum. Büyük ihtimal ikinci plandı Maxi birini bulamadık sonra Trabzon tilki gibi saldırdı Batshuayi'yi almak zorunda kaldık objektif şekilde yorumluyorum.

Maxi Gomez Trabzonspor'a kaptırılınca zaten apar topar transfer yapıldı. Bana da pek inandırıcı gelmedi bu söylemleri. Medyada en çok ismi Fenerbahçe ile geçiyordu hatta çoğu gazeteci - muhabir Fenerbahçe'de diye haberler yapmıştı.

• Maxi Gomez Trabzonspor'a kaptırılınca zaten apar topar transfer yapıldı. Bana da pek inandırıcı gelmedi bu söylemleri. Medyada en çok ismi Fenerbahçe ile geçiyordu hatta çoğu gazeteci - muhabir Fenerbahçe'de diye haberler yapmıştı.

Maxi Gomez'i bizimkiler garanti alırız olarak görüyordu 1 ay bekletti en son telefonlarını açmamışız başka isimlere yöneldik bu durum oyuncuyu rahatsız etti sonra Trabzon'a imzayı attı.Trabzon'la hiç görüştüğünü duymadık çok gizli yürüttüler görüşmeleri. Trabzon yönetimini tebrik ederim güzel performans vereceğini düşünüyorum.

• Maxi Gomez'i bizimkiler garanti alırız olarak görüyordu 1 ay bekletti en son telefonlarını açmamışız başka isimlere yöneldik bu durum oyuncuyu rahatsız etti sonra Trabzon'a imzayı attı.Trabzon'la hiç görüştüğünü duymadık çok gizli yürüttüler görüşmeleri. Trabzon yönetimini tebrik ederim güzel performans vereceğini düşünüyorum.

Öncelik bence stoper olmalıydı. Forvette, bitirici bir oyuncuda lazımdı kesinlikle ancak stoper bölgesi kadar kritik olduğunu pek sanmıyorum. Pedro'da döndü zaten ve bir şekilde çözülürdü. Serdar döndüğü zaman ilaç gibi gelecektir stoper bölgesine fakat onunda işte malum devamlılığı yok.

• Öncelik bence stoper olmalıydı. Forvette, bitirici bir oyuncuda lazımdı kesinlikle ancak stoper bölgesi kadar kritik olduğunu pek sanmıyorum. Pedro'da döndü zaten ve bir şekilde çözülürdü. Serdar döndüğü zaman ilaç gibi gelecektir stoper bölgesine fakat onunda işte malum devamlılığı yok.

5-10 hafta götürsün milli arada yine yatabilir abim çok ihtiyacımız var şu an en kritik oyuncu bizim için.

• Maxi Gomez'i bizimkiler garanti alırız olarak görüyordu 1 ay bekletti en son telefonlarını açmamışız başka isimlere yöneldik bu durum oyuncuyu rahatsız etti sonra Trabzon'a imzayı attı.Trabzon'la hiç görüştüğünü duymadık çok gizli yürüttüler görüşmeleri. Trabzon yönetimini tebrik ederim güzel performans vereceğini düşünüyorum.

Trabzon yönetiminin yaptığı birşey yok aslında 3 4 günde aldılar diyebiliriz maxi gomezi almak akıllarında yoktu Ali koçun demesine göre pazar günü hoca maxi gomezi istemediğini bildirmiş. bildirince salı günü takımını aramış biz almıyoruz yolu açık olsun diye aradıktan sonra trabzon devreye girip hemen almış.

• Trabzon yönetiminin yaptığı birşey yok aslında 3 4 günde aldılar diyebiliriz maxi gomezi almak akıllarında yoktu Ali koçun demesine göre pazar günü hoca maxi gomezi istemediğini bildirmiş. bildirince salı günü takımını aramış biz almıyoruz yolu açık olsun diye aradıktan sonra trabzon devreye girip hemen almış.

Ali Koç'a güvenemiyorum maalesef hocayı ayartmıştır düşüncesi aklımdan çıkmıyor