Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Caner Erkin 11 asist'le ligin en çok asist yapan ikinci oyuncusu.Gökhan da en çok top kapan oyuncusu diye biliyorum.Daha iyi bir bek bilmiyorum.Beşiktaşdayken de benim fikrim böyleydi kardeşim.Emre'nin etkisinin çok büyük olduğunu zaten herkes söylüyor ona yorum bile yapmayacağım.:upside_down_face:

• Caner Erkin 11 asist'le ligin en çok asist yapan ikinci oyuncusu.Gökhan da en çok top kapan oyuncusu diye biliyorum.Daha iyi bir bek bilmiyorum.Beşiktaşdayken de benim fikrim böyleydi kardeşim.Emre'nin etkisinin çok büyük olduğunu zaten herkes söylüyor ona yorum bile yapmayacağım.:upside_down_face:

Emre'nin zaten bu oyuncularla arası çok iyi ama verdikleri ücrette diğer takımlara oranla daha yüksek. Bonservissiz Mert Hakan'ın kulübüne sonraki satıştan yüzde 5 pay vermişler. Geçen sene Vedat'ı kapta açıklamadılar hasan kartal sonraki satıştan yüzde 15 pay hakkımız var dedi. Rodrigues için beleşe kiralandı dediler 2 sene için 5m ödenmiş. Transferi değerlendirirken maliyetler ile bakmak lazım. Eğer emre mert hakan,caner,gökhan, novak transferlerini gerçekten uygun ücrete getirdiyse benim için başarılıdır. Ama maaşları hiçbir zaman doğru öğrenemiyoruz. Çünkü KAP'a açıklama yapılmıyor. Yine de diyorum emre belezoğlu teknik direktörlükte çok daha başarılı olabilir. Çok iyi hocalar ile çalıştı. Fenerbahçe bu sene şampiyon olmak için tüm kozlarını deneyecek. Olamazsa gene büyük sıkıntı yaşar. Verilen ücretler hala çok fazla.

Hocam Gökhan ve Caner'in FB'ye imza atması için Emre etkisine vs. mi gerek var gerçekten? İkisininde önerilen yıllık düşük maaş sonrası Beşiktaş'tan ayrılığı kesindi, FB'den daha iyi hangi takıma gidecekti? Gökhan'ı GS'nin istemeyeceği kesin, Caner'e de 750 bin euro önerildi; oyuncu daha iyi bir maaş sunan FB'ye gitti. Yani burda Emre etkisine vs. gerek yok, bu oyuncuların maksimum gidebileceği takımlar FB-GS. Bu yaşta Avrupa'da daha iyi bir takım alırsa alır diyin ki ben Emre etkisine inanayım.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Özellikle beyaz olmak üzere antrenman formaları çok güzel. Riera'da hoş gelmiş, kulübeye yeni bir hava katacaktır.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Çok iyi maç oluyor. Atalanta müthiş oyun oynuyor. Az önce atalanta sağ beki sahte koşu ile psg'li oyuncuyu alıp götürdü,alan açtı. Neymar çabalıyor ama iş yok. Atalanta takım olarak çok iyi.

Bizim Türk takımları bakar da örnek alır belki

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım 2020) 427

• Samet
    2. Replies
      427
      Views
      47k
      427
    3. DoquKaradeniz28

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      44k
      1.4k
    3. aytutanx92

1. Orta Karadeniz Raporlar-Yorumlar 1.2k

• Interstellar
    2. Replies
      1.2k
      Views
      42k
      1.2k
    3. Selamikaya

1. Deprem Bildirim Konusu 10k

• Gray Cities
    2. Replies
      10k
      Views
      738k
      10k
    3. canbayrock

1. Oraj / Dolu Takip Konusu [2020] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      167k
      1.4k
    3. Soğuk Cephe

1. Yabancı Ülkelerdeki Meteorolojik Hadiseler 4.6k

• Aytac
    2. Replies
      4.6k
      Views
      371k
      4.6k
    3. huseinskas

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Şahsi Tahminler ve Yorumlar (2020/2021 Kışı) 7

• Aytac
    2. Replies
      7
      Views
      176
      7
    3. Dubax123

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 8

• Samet
    2. Replies
      8
      Views
      279
      8
    3. berkay_tuku

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      253