Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar

• Batman en az 20 cm bekliyorduk daha 10 olmadı

Bakın ben yumuşak açıklama yapmaya çalışıyorum özellikle sizin cümleleriniz bana itici geliyor olmadınız da sanki ben olmaması için çaba sarf ettim, uzun zaman sonra gördüğünüz bu örtüye şükür etmeyi bilirseniz fazlasını alırsınız hayırlısıyla, radara göre 13:00-18:00 arası kar zaman zaman etkisini arttıracak.

Örtü beklentisine girmemek en doğrusu ancak altını çizerek belirtmek istiyorum ben Brner1234 'ün Batman sorusuna 14-15 cm ile başlatıp üst sınıra 20 cm olarak cevap vermiştim ki, gün sonunda 14 olmasa da niye 14 olmadı deme gibi bir lüksünüz de olmayacaktır zira bu adı üstünde tahmin.

• Bakın ben yumuşak açıklama yapmaya çalışıyorum özellikle sizin cümleleriniz bana itici geliyor olmadınız da sanki ben olmaması için çaba sarf ettim, uzun zaman sonra gördüğünüz bu örtüye şükür etmeyi bilirseniz fazlasını alırsınız hayırlısıyla, radara göre 13:00-18:00 arası kar zaman zaman etkisini arttıracak.

Örtü beklentisine girmemek en doğrusu ancak altını çizerek belirtmek istiyorum ben Brner1234 'ün Batman sorusuna 14-15 cm ile başlatıp üst sınıra 20 cm olarak cevap vermiştim ki, gün sonunda 14 olmasa da niye 14 olmadı deme gibi bir lüksünüz de olmayacaktır zira bu adı üstünde tahmin.

üstad Antep çevresi yağışlar kaça kadar devam edebilir

• bu işteen anlayanlar mart ayinda don olurmu malatyada ona gore sgorta yapak.😊

Vallahi o kadar anlamıyoruz ama en geç zirai don verilerine bakmak lazım onun için. Öğleden sonra bir bakayım bulursam size tekrar bilgi mesajı atayım. En azından Malatya'nın gerçekleşen en son zirai don verilerine göre yorum yapmış oluruz.

• vallahi inanılmaz.10 cm kar yağmıs,neden 20 cm olmadı tüh ya seklınde dusunuluyor..sahsı konusmuyorum yanlıs anlasılmasın.ya hiç yagmasaydı..10 cm kar ıcın dıer kar alamayan yerler,10 göbek atabılecek vazıyette.şükretmek çok güzel bir seydir

• vallahi inanılmaz.10 cm kar yağmıs,neden 20 cm olmadı tüh ya seklınde dusunuluyor..sahsı konusmuyorum yanlıs anlasılmasın.ya hiç yagmasaydı..10 cm kar ıcın dıer kar alamayan yerler,10 göbek atabılecek vazıyette.şükretmek çok güzel bir seydir

3 yıllık özlem hocam. İnş 20 olur o 10'lar.

• UmuTCaN bey gfs cumartesi sabahı Hatay'ı karlü göstermiş sabah modelinde, sizce olabilirmi? Bu arada Antakya sabaha karşı 1 saatte olsa kar aldı, tahmininiz için tebrik ederim. İyi günler

Ona yarın bakalım son 6 saatte bile veriler değişir oldu ne desem yalan olur. ;)