İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Evet, bu kütlede tam Güney'e inecekken rüzgarın etkisiyle yine doğulamaya başladı." KENDİ BÖLGEM " adına umudu kesmeye başladım.

Yahu şakamısınız siz seyirlik sistemi çok ciddiye alıyorsunuz umudu kesmen için çok geç kalmışsın yarım günlük sistem ne bekliyorsunuz ki

• Bahsettiğim kütle buraları etkilemeye başladı. Gerçekten soğuk çok kuvvetli dolayısıyla kar direk tutuyor. 2 dakika da arabalar bembeyaz.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Sistem beğenmeyenler burun kiviranlar kendilerini sessize alabilirler mi yoksa biz mi alalım. Kar gelse dert gelmese dert amacin ne o zaman. Ona sevinme buna sevinme böyle kar mi olur hoşuna giden ne var senin? Son kez uyariyorum araya girip sinerjiyi bozan ve parazit yapan kişiler ya sessize alin kendinizi ya da biz alalım.

• Sistem beğenmeyenler burun kiviranlar kendilerini sessize alabilirler mi yoksa biz mi alalım. Kar gelse dert gelmese dert amacin ne o zaman. Ona sevinme buna sevinme böyle kar mi olur hoşuna giden ne var senin? Son kez uyariyorum araya girip sinerjiyi bozan ve parazit yapan kişiler ya sessize alin kendinizi ya da biz alalım.

adamsın hocam

Samet bey kaç yıldır buradayım sistem beğenmeme değil konu çok ciddiye alıyor herkes yarım günlük sistemi bilmeleri gerek yoksa size veya hocalarımıza sallıyolar. Okullar tatil mi diyenleri sessize almanızı öneririm saygılarımla.

• Samet bey kaç yıldır buradayım sistem beğenmeme değil konu çok ciddiye alıyor herkes yarım günlük sistemi bilmeleri gerek yoksa size veya hocalarımıza sallıyolar. Okullar tatil mi diyenleri sessize almanızı öneririm saygılarımla.

Şu sisteme sevinenler kar severim demesin diyenlerde onlar mi? Dedigim gibi beğenmiyorsanız yorum yapmanıza gerek yok sessizce takip edebilirsiniz.

• Yahu şakamısınız siz seyirlik sistemi çok ciddiye alıyorsunuz umudu kesmen için çok geç kalmışsın yarım günlük sistem ne bekliyorsunuz ki

Şaka olan sizsiniz bence..Kardesimizin en azından bir umudu var bir enerjisi var.Sizde umut kırmak yerine sessizligi tercih edin bence.