İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sayin arkadaslar anlamayan olabilir o yuzden birde ben demek istedim istanbul adina evet beyler bayanlar cuma -cumartesi istanbulda ortu olacak kesin bilgi lakin nerde ne kadar cm olur net degil ama olacagi garanti 2 dalga ise takip etmeye itiyac var oda gelirse guzel bi sekilde ortuden cok nevresim olur istanbulda bilginize.

• Sayin arkadaslar anlamayan olabilir o yuzden birde ben demek istedim istanbul adina evet beyler bayanlar cuma -cumartesi istanbulda ortu olacak kesin bilgi lakin nerde ne kadar cm olur net degil ama olacagi garanti 2 dalga ise takip etmeye itiyac var oda gelirse guzel bi sekilde ortuden cok nevresim olur istanbulda bilginize.

Kalın yorgan olsun inşallah da Allah tüm dışarıda kalan canlıları korusun inşallah Slm ve dua ile..

2.dalga gerçekten hoşuma gitti benim, takibe değer :)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• Arkadaşlar birşey söyleyeceğim; bu konuda hergün hatta her 6 saatte bir neden isimler tartışılıyor? Yönetimimizin bu konuda tavrı belli ayrıca bu tarz konuşmaların konu dışı olduğu daha önce yöneticilerimizce belirtildi.

Birde bu konu hangi ara 234 sayfa olmuş yav, daha dün açıldı nerdeyse.. :D

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Morelleri bozmayın. Google da İphone da bilemez. Az önce dışarıya sigara içmeye çıktım hava buz gibi. Terliklerimi ve montumu içeri gidip aldım ve öyle içtim. Beklediğimiz kadar olmaz belki lağkin örtü banko. Gene de biz bilemeyiz sinerjiye devam.

• ainos sen niye alındın ben sadece bünyamini takip etmesini tavsiye ettim arkadaşa bünyamin beye bir lafım olmadı

Yok alınmadım biraz sert olmuş tabi ortamı gerici yorum olduğu için siz de o tarz cevap veriyorsunuz. Bu camia da herkes çok değerlidir. Herkesin ortak noktası kardır. Sevindim güzel görüşleriniz için.

• Arkadaşlar birşey söyleyeceğim; bu konuda hergün hatta her 6 saatte bir neden isimler tartışılıyor. Yönetimimizin bu konuda tavrı belli ayrıca bu tarz konuşmaların konu dışı olduğu daha önce yöneticilerimizce belirtildi.

ocak ortasını bulmadan 500ü geçer gibi hele önümüzdeki 1. ve 2. dalga ile coşar burası

Fırtına ve Kar Avcısı

#ThunderStorm hava-yagmusrs323hava-simsek3232

#ThunderSnow hava-kars323hava-simsek3232

#Snow uzays3271653126hava-kars323

• Arkadaşlar birşey söyleyeceğim; bu konuda hergün hatta her 6 saatte bir neden isimler tartışılıyor? Yönetimimizin bu konuda tavrı belli ayrıca bu tarz konuşmaların konu dışı olduğu daha önce yöneticilerimizce belirtildi.

Selim hocam telefon uygulamalarının tahminlerinin İstanbul için aşırı başarısız olmasıyla ilgili bir çalışma yapıp, bunu konumuzda detaylı bir şekilde açıklayabilme şansınız var mı? Bence bu sorun özellikle yeni üyelerin oldukça merak ettiği ve tartışma konularının bir çoğunun temelini oluşturan bir sorun.

Bunun detaylıca açıklanması sonrası hocalara olan güvenin artacağını ve forumdaki gereksiz mesajların azalacağını düşünüyorum.

İyi günler dilerim :)