Yeni Yıl Sinerjisi- Soğuk Egemenliği

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yani yeni eski yılın son günleri ve yeni yılın ilk 1-2 günü karmı yapacak?

sizin amacınızı ve paylaşımlarınızı yeterince biliyoruz , soru cevap yok bu sayfada , gayet açık yazıyoruz , sadece SİNERJİK paylaşımlar buraya gelebilir

• Uzun vadelerde hersey cok guzel butun calistirmalar istedigimiz gibi ama zaman yaklastikca sistem sistemcik oluyor.Neden bir yerlerde birseyleri kaciriyor olabilirmiyiz veya odaklanmamiz gereken baska seylermi var ?

Benimmistedigim aslinda Efsane felan da degil adam akilli yerde ortu birakacak bir kar seyri gormek.

Sonra bir bakiyorsunuz koca kis sadece bur tane sistemcik ile kapatmisiz.

Neden ? Bence birseyleri kaciriyoruz.

• Uzun vadede hangi hayal kırıklığı yaşamışız

-15 girecek dedik mi hiç?

Her sistem tam umduğumuz tarihlerde ve yakın şartlarda geldi

Eğer bu sistem örtü olmazsa ben YANILDIM , özür dilerim diyeceğim

bu sayfada sadece acizane kendim yazıp yoruma kapatılmasını mı rica etsem yönetimden

Sinerji diyorum , başka bir talebim yok

• Bence hiç görünürde olmayan sistemler sistemciğe dönüştü :)

GGS etkisi bu diğer GGS ise çok farklı olacak çünkü içerik farklı ;)

Insallah masallah demiyecegim ama bence isin icinde Azor yuksek basincinin bize yillardir attigi kazik var ve atmayada devam ediyor ve edecek gorunuyor.Semih beyin dedigi gibi cok dogru bir tespit var.Bunun ip ucunu zaten vermisti.

• Samedd bu sayfaya böyle yaklaşımlarınızı yazmayın diye nazikçe uyardım

Burası veri paylaşma ve sinerji sayfası

Ayrıca 31/3 dönemi inceleniyor

Lütfen daha fazla uzatmayın karamsar yaklaşımlarınızı

• Valla cold.Efso kardeşimize desteğimiz tam... kendisi sinerjik ama akılcı sinerjik.. ben bugün saat 9 gibi kar yağışının başlayacağını düşünüyordum kendisine de sordum.. o da gayet ölçülü yaklaştı konuya, olmayabileceğini söyledi...yersiz gaz verme yapmadı... bize böyle akıllı sinerjik insanlar lazım :)

• sizin amacınızı ve paylaşımlarınızı yeterince biliyoruz , soru cevap yok bu sayfada , gayet açık yazıyoruz , sadece SİNERJİK paylaşımlar buraya gelebilir

Amacım neymiş hocam beni başkasıyla karıştırıyor olmayasınız? Ben en ufak bir saygısızlık yapmadım size? yetişkin insanlarız lütfen insanları burda itham edip negatif düşüncelere yol açmayın. Eleştirilerede açık olmayı bilin. Demokratik olan bu olacaktır.

• Amacım neymiş hocam beni başkasıyla karıştırıyor olmayasınız? Ben en ufak bir saygısızlık yapmadım size? yetişkin insanlarız lütfen insanları burda itham edip negatif düşüncelere yol açmayın. Eleştirilerede açık olmayı bilin. Demokratik olan bu olacaktır.

neden bu sayfayı meşgul ediyorsunuz değerli kardeşim

Dün İstanbul sayfasında da gereksiz bir mesajınız silindi , herşeyin gayet farkındayız , tarzlarımız uymaz olur biter , sinerjimiz uymaz olur biter

Uzatmaya gerek yok

Biz uzun uzun tahmin ve analiz yapmışız bu sayfada

Siz hiç bir mesajı okumamış gibi “yani yeni yılın ilk günü kar mı yağacak” diyorsunuz

Sanki kesin bir cevap vermemiz gerekiyor gibi

Soru ve gayrı sinerjik yaklaşım istemiyoruz

Hepsi bu

Yeni yıl gelince de YİNE haklı çıkarız inşaallah

• Hocam ben bu işten anlamam sadece kar sever bir insanım. Art niyetli değil bilmediğimden, modelleri okuma bilgim olmadığından gayet normal bir soru soruyorum ve gereksiz bir tepki görüyorum. Bence biraz daha sakin olup tepkilerimize dikkat edelim.