Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• Benim için sorun karsızlık olmaktan çıktı. 1 haftadan fazla oldu belkide uğraşıyorum endeks model diyagram bilmem ne diye. Modele yansımamışken modele yansıttık, bu vadeye kadar getirdik uykusuz kaldığımız zaman oldu. Sonu buraya varınca üzülüyor insan. Kar yağıp yağmamasını geçtim ben ne için uğraştım diyorum. Elimde olmayan bir şey için neden bu kadar uykusuz kaldım, elimden gelse daha çok çalışırım iyisi olsun diye ama ben ne yaparsam yapayım nasıl olacaksa oraya varıyor.

Aslında hata bizde. Sabah akşam modellere bakacaksın, 72. saate kadar sistem var mı durum ne. Günde toplam 5 dakika ayıracaksın. Sistem gelmese bile insan bu kadar üzülmez.

• 144 te sistem artık İtalya'ya da. Kaç gündür polemik olmasın diyerek topa girmiyordum. Ancak Gfs bu çıktıyla hafif batılamanın neye malolduğunu bize örnekledi. Önceki gün yazmıştım bize inen sistemlerin İtalya ve Kafkas tehlikesi her daim vardır. Umarım bu çıktı modeller arasında mutabakat olmaz yoksa sistemi sadece doğu Karadeniz değil tüm ülke kaybeder.

Edit: düzeltiyorum şu an balkanlardan Türkiye'ye görünüyor. Bu sinoptik biraz geçte olsa bölgemiz için iş yapar.;)

• ağlıyorum 25 yaşında koskoca adam ağlıyor pisikolojim bozuldu Allah kafkasların belasını vermiş hersene aynı şey sizleri çok seviyorum karadenizli kardeşlerim benim

• Bu sistemde çöpe giderse uzun bir süre foruma ara vereceğim ya da fazla aktif olmayacağım yoruldum artık 2 yıldır 2-3 gün kar göreceğiz diye psikolojimizi bozacağız.

Aynen hocam katılıyorum ve aynı şekilde çöpe giderse bende ara veriyorum

• :D

Gülüyorsun ben anlıyorum neden güldüğünü.

Kaç zaman önce söyledim size 8 Ocak 2015 e evrilebilir diye. Şuan Gfs bunu modelliyor.

8 Ocak 2015 bizim için en iyi senaryo durumuna dönüştü. Hatırlarsanız 2 gün -15 lere dayanan bir sistemimiz vardı. Bu kadar düştü beklenti.

Bir şey daha söylüyorum. İş öyle bir hal alabilir ki, ab giritten kıbrısa kaymaz, direk anadoludan çıkmaya başlar. Hatta egeden girip batı karadenizden de çıkabilir.

Dua edelim 8 Ocak 2015 gibi olsun, daha da batılı olma ihtimali hala mevcut.