Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• tayfuuunn nerelerdesin 5×5 sistemi nedurumda diyagramlarda birkıpırdanma var kontrol sıfırlarda bakalım geçtiğimiz sistemden bitık daha kuvvetli olacakmı ekimin ilk sistemi😊😊

Hocam iki üç gün ara vermek zorunda kaldım. Kar yağması uğurlu gelmedi pek bana. Artık beraberiz ama. Bi inceleyeyim, sonra paslaşırız😀

• ben ekimin beşi diye düşünüyordum ama bikaçgün ileri sarkacak ao ve naoda otarihlerde nötre iniş var azor bize fazla yaslanmazsa güzelbir sistem olur diye düşünüyorum.buarada geçenki fırtına kestane karasıydı galiba yanılmıyorsam😊

• tayfun ekimi boş geçireceğimizi zannetmiyorum mutlaka sert bir sistem gelecektir 5 ekim gibi batı ve egede 7 sinden sonra kuzey böl gelere.gerçi bu aylarda pek sistem kovalamak hobimiz değil ama gelenede hayır demeyiz 😊 benim sezon kasım 10 dan itibaren başlıyor zaten.

• White Tiger28 hocam benim bir bilgim yoktu ama arkadaşımız kestane karasıyla ilgili bilgi paylaşmış.

• Bu arada hocam 5 Ekim sisteminden pek bir beklentim yok. Pardon varda olumlu bir beklenti içinde değilim. Bu sistemin kendi düşünceme göre bölgemize tek getirisi lodos. Ve bir miktar yağmur. Beklentim olan tarih aralığıysa 13-17 aralığı.

• bak hava yağacakmı yağmayacakmı derken şimdi birsağnak vurdu bulancağa 😀 demekki beni beklermiş.5 ekime bende katılıyorum pek sıcaklıkdüşü olmayacak gibi görünüyo ama ilk haftadan sonra sertbirsistem beklimtim benimde var balkan kökenli sistemlerde bundan sonra yavaş yavaş gelmeye başlar buyıl bölgemiz adına mükemelbir kış geçirecez içimden bir ses öylediyor tayfun😊😊