Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 'İsrail ve Yunanistan, Girit'e radar sistemi inşa edecek'

Akdeniz'de enerji güvenliğine dair tartışmalar sürerken, bir süredir yakın ilişkide olan İsrail ve Yunanistan'ın, Girit Adası'nda yeni bir radar sistemi inşa edeceği belirtildi.

İsrail ve Yunanistan, Girit'e bir radar sistemi konuşlandırmak için kolları sıvadı.

Yunanistan'da yayın yapan Kathimerini gazetesinin aktardığına göre, ‘The Long Horizon' adlı sistem iki ülkeye de Doğu Akdeniz havzasını gözlemleme imkânı tanıyacak.

• çin-rusya-türkiye eksenli büyük savaşa hazırlık son sürat devam ediyor. bu dönemde hamasete, insanımızı bölmeye, ayrıştırmaya, kutuplaştırmaya çalışanlara kesinlikle fırsat vermemeliyiz. partilerin, grupların, takımların, dinlerin,... fanatikliğini yapmak küresel çetenin ekmeğine yağ sürmekten başka işe yaramaz. kenetlenelim, birlik olalım.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• ABD'de bir tüp bebek doktorunun, kadın hastaları üzerinde yaptığı operasyonlarda gizlice kendi spermini kullandığı ve en az 48 kişinin biyolojik babası olduğu ortaya çıktı.Operasyonlarda kendi spermini kullandığını itiraf eden doktor, "Yol açtığım acılar için özür dilerim" dedi.

• ABD'de bir tüp bebek doktorunun, kadın hastaları üzerinde yaptığı operasyonlarda gizlice kendi spermini kullandığı ve en az 48 kişinin biyolojik babası olduğu ortaya çıktı.Operasyonlarda kendi spermini kullandığını itiraf eden doktor, "Yol açtığım acılar için özür dilerim" dedi.

aciyi bilmem ama saglam tazminat oder;) hatta 48 vasisi var artik;)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sabırsızlanıyorumm çocukluğumda iki yıl geçirip hayatımın en yoğun karlarını görmüş olduğum Ardahan'ı ziyarete gidiyoruz. Şu an Sivas'a geldik az bir yol kaldı burada bile hava soğuk. Eskiden tanıştığım ve şu an yanına gidiyor olduğum arkadaşımdan da bu fotoğrafı aldım anlık. Göle ilçesine uzak kalan, bögledeki dağlara yakın köylerinde :love: Kısmet budur arkadaşlar bütün yıl İstanbul'da bekledim iyi kötü bir şey gördüm, kışa veda ederken aile ziyareti sonucunda yoğun kar göreceğim. Değerli Semih Hocamız da Aralık ayında demişti kısmette ne varsa o olur diye.

Fotoğraf galerisi konusuna da yazmıştım keşke tekrar gelsem diye, dua edince oluyormuş ☺️

r5koLB.jpg