Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • d829c8ebbed04a6617b510.jpg

Biz Türk olduğumuzu unutsak da onlar bizim Türk olduğumuzu unutmayacaktır. Katledilenler etnik köken olarak Boşnak. Peki boşnaklar kim? Sırplar ile aynı soydan gelen bir millet. Amca çocukları. İkisi de Slav ırkı. Peki neden Sırplar boşnakları katletti. Malum Boşnak halkı Müslüman. Batı dünyasında ise Müslüman demek Türk demek. Radko Mladic bir röportajda şu cümleyi kurmuştu

Boşnakların tek suçu Türkleşmeleri.

Halbuki adamlar türkleşmemişti. Müslüman olmuştu. Asimile de olmamışlardı. Dilleri kültürleri aynı kalmıştı ama dediğim gibi batı da Müslüman demek Türk demek.

Unutmadık unutmayacağız.....

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Avrupalı emperyalist yöneticiler , ülkemizdeki bazı politik karışıklıklardan yararlanıp Doğu Akdeniz’de enerji arayışımıza engel olmaya kalkışmışlar

Sızdırılan Bazı Yaptırım Maddeleri şöyle ;

AB Genişletilmiş Hava Ulaşımı Anlaşması görüşmeleri askıya alınacak.

- Türkiye ile üst düzey diyalog askıya alınacak.

- Türkiye'ye, birliğe katılım sürecinde verilen mali yardımın 2020'de kesilmesi desteklenecek.

- Avrupa Yatırım Bankası'ndan Türkiye'ye verilen fonların gözden geçirilmesi istenecek.

- Türkiye sondaj faaliyetlerine devam ederse daha katı tedbirler alınacak

Mış mış da mış mış

Ulan zavallı Avrupalılar siz arama diyorsanız inadına ararız bu bir .

İkincisi Bu iş sandığınız gibi sadece mevcut iktidarın değil Türk milletinin onuru ve geleceği ile ilgilidir ( bunu gerçekten milli duyguları olan anlar)

Biz kararlı olalım , hükümet sakın ha dandik pazarlıklara girip geri adım atmasın ( şu saatten sonra zor tabi bunu yapması)

72 millet doğu Akdenizdeyse biz daha çok olacağız

Kıbrıs’ımızı ve Enerji haklarını milletçe koruyacağız

Avrupalı zavallı idareciler mecburen tornistan yapacaklardır , yeter ki konu iç politik saçma çekişmelere kurban gitmesin

Bu milli bir meseledir ve en az Afrin kadar önemlidir

• Bugün kara bulutlar gerçekten üzerimde arkadaşlar. Araçla geri geri gelirken aynaya bakmadım gazada fazla basınca frene yetişene kadar duran araca vurdum tam bir saçmalık. Bu bana kaça patlar veya nasıl çözerim. Karşı tarafta 500 lira istedi . Halâ etkisindeyim ve travma yaşadım adeta . Araçta babamın ne yazıkki

• Bölgeye komşu ülke olarak Doğu Akdenizde hakkımız sonuna kadar var bu bir yerlerine şey yaptıklarımının kapitalistleri çok ötmesin.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı memnuniyetimizi belirtiriz bu soysuzlara

• Türkiye ne kadar ihlal ediyor umrumda değil .İhlal ediyorsada ihlal etmeye devam etsin .Başka devlet arıyor olsa kimse tepki göstermezdi ama konu Türkiye olunca hemen tepki gösteriyorlar sahtekarlar .

• Restine rest açalım sınır kapılarını görsünler dünya kaç bucak

Nerde öyle karar verecek bir “deli”

Eğer mevcut dış politika belirleyicileri politik riskten korkuyorsa , Dış işlerine Cemal Enginyurt yada Perinçek beyleri getireceksin , mis gibi açarlar sınır kapılarını

İktidar partisi böylece hem “suçu” “ortağına” atar

Hem de Amerika’nın fino köpekliği rolüne razı olmuş Avrupa’ya o terbiyemiz yeter

Akıl alır gibi değil

Koskoca Avrupa herhangi bir sömürge ülkesi gibi Amerika’nın yüzde 100 emrine girmiş

Tek kutuplu dünya herşeyi ama herşeyi yutuyor ( insani duygular , adalet , kültür ve geri kalan ne varsa)

• Bizim hakim olduğumuz topraklardaki etkimiz o kadar büyük ki, sancağımız o kadar geniş ki, neden suriyedeyiz neden oradayız buradayız sorularının cevapları;

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN