İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İyi akşamlar arkadaşlar.Pazartesi küçük bir tatil için şileye gideceğim,Cuma günü de dönmeyi düşünüyorum.Hava nasıl olur ? Teşekkür ederim.

• İyi akşamlar arkadaşlar.Pazartesi küçük bir tatil için şileye gideceğim,Cuma günü de dönmeyi düşünüyorum.Hava nasıl olur ? Teşekkür ederim.

hocalarımızın son 5-6 sayfada yazdıklarını mutlaka okuyun derim, pek iyi bir fikir gibi görünmüyor

• hocalarımızın son 5-6 sayfada yazdıklarını mutlaka okuyun derim, pek iyi bir fikir gibi görünmüyor

Hepsini okudum hocam zaten forumun mudavimiyim yıllardır fakat emin olamıyorum geçen kışta buna benzer söylemler yapılmıştı ama çok bır şey olmadı.Eğer bir anda çok yağıp bir anda duracak cinsten bir şey ise her türlü gideceğim zaten yer ayırttım olmadı erken dönerım.

• blacksnoww konaklayacağınız yer sel yatağı filan değil umarım, yarın akşam durumu tekrar gözden geçirmenizde fayda var, özellikle dere - akarsu kenarı bungalow tarzı yerler riskli olabilir, sanırım salı gecesi zor olacak, emniyetli yerde olmakta fayda var

• blacksnoww konaklayacağınız yer yatağı filan değil umarım, yarın akşam durumu tekrar gözden geçirmenizde fayda var, özellikle dere - akarsu kenarı bungalow tarzı yerler riskli olabilir, sanırım salı gecesi zor olacak, emniyetli yerde olmakta fayda var

yok hocam otele gideceğim 😄 Eğer dediğim gibi hanı bir anda yağıp sonra biten ve güneş açan bir yağış olacaksa sorun yok,bır ıkı saat odada dururum.Eğer dediğiniz gibi hiç durmadam yağarsa iptal edeceğim

• yok hocam otele gideceğim 😄 Eğer dediğim gibi hanı bir anda yağıp sonra biten ve güneş açan bir yağış olacaksa sorun yok,bır ıkı saat odada dururum.Eğer dediğiniz gibi hiç durmadam yağarsa iptal edeceğim

dere yatağı demek istemiştim :)

• Arkadaşlar öncelikle sürecin kısalmasını bekleyelim skew-t her güncellemede değişebilir dolayısıyla 2 güne kadar bekleyelim takip edelim, herşey cape demek değil bunu tekraren belirtiyorum.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• geçen güne benzer durum var şuanda isanbulun kuzeybatısında bir kütle var bakalım ne yapacak?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Narsil hocam bir anda gündem değiştiriyor :)

aslında değişmedi 22-23 zaten cape değerleri fena değildi ama 24-25 indeki büyük cape değerleri dikkati oraya çekti diyelim:)

• Buarada dolu deyince aklıma hep şu sahne gelir..