Forum Güncellemesi

• Forumumuzda bugün güncelleme çalışmaları yapılacaktır, bu süreçte foruma girişlerde aksaklıklar yaşanacaktır. Duyrulur.

• Forum sayfamız BETA sürümüyle kullanıma açılmıştır. Yaklaşık 1 hafta süreyle eksiklikler giderilecektir. Sizler de forumu kullanırken görmüş olduğunuz hataları, eksiklikleri buradan yazabilirsiniz. Hatalar ve eksikliklere yönelik çalışmalar sürmektedir.

• Elinize sağlık.Güzel olmuş görünüm olarakta hız olarakta.Hemde ferah ve şık bir görünüm kazanmış.Hayırlı olsun hepimize.Fakat HF puan 125.000 civarındayken 5.500 lere düşmüş bununda yeni sistemde sayı kirliliği olmasın diye TL dan atılan sıfırlar mantığıyla olduğunu düşünüyorum.. Aytac

• Yeni forumumuz hayırlı olsun.

Bu konuda başta günlerdir gece gündüz uğraşan sayın adminimiz Aytac olmak üzere tüm yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Siz kıymetli üyelerimizin bu süreçte göstermiş olduğu sabır ve anlayış içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

Özellikle puan sistemi konusunda bazı mesajları gördüm; bu konuda sitemizin halen Beta sürümünde olduğunu unutmamak gerekiyor; puan sistemimizi çok daha gelişmiş bir sistem yapmaya çalışıyoruz. Eksik puanlamalarında en kısa zamanda giderilmesi içinde elimizden geleni yapıyoruz.

İyi günler dilerim.

• Öncelikle forumumuzun yenilenmiş hali herkese hayırlı olsun.Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Sitenin arayüzü çok hoşuma gitti. Yanılmıyorsam forumumuzun 3. büyük değişimi oldu bu. Her yeni dönemler ile birlikte gelen daha modern arayüze sahip olması ve ulaşabildiği insan sayısının katlayarak artmasını görmek mutluluk verici.Tekrardan emeği geçen herkese teşekkür eder,forumumuzun başarılarının devamını dilerim.

İyi bayramlar.:)