Ankara Özel Raporlar-Yorumlar

• Toki daha 132 saatte gfs ne hemen felaket telallıgı yapıyorsun

GFS'de görüneni söylemek felaket tellallığı mı oluyor? O saatten sonra zaten bir şey beklenmiyordu. Yarın belki yine değişir ama bu güncellemede Ankara'ya kuru soğuktan başka bir şey vermedi GFS, bu bir gerçek.

• Bir süredir Gfs kontrol senaryosunu inceliyorumTutarlılığı hiçde fena değil ve eğer önümüzdeki sistemler silsilesi Kontrol'un öngördüğü gibi olursa son bir kaç yıldır yaşamadığımız mutluluğu yaşatabilir.

• carsamba gunu yagislar havanin dahada sogumasiyla kky a donuyo ama yagisin buyuk bir kismini yagmur olarak alacak gibiyiz hep dedigimiz gibi yagis ve soguk cakismamasi sebebiyle.sonrasinda yagislar zayiflamis olucak merkezde ortu uzak ihtimal yuksek kesimler haric

• 24-25 için kar yağışı ihtimali yok yüksekler belki yağışın sonlarına doğru kky olur, İlerki günlerde (27-29) ise +1100 +1200 biraz daha şanslı onun haricinde beklentiye girmeyin Değişme ihtimalide var fakat ben düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum

• ya nie silme geregi duyuyorsunuz ki olanı söylüyoruz kar bakımından

Siliyoruz çünkü hiç bir veri olmadan kafanıza estiği şekilde tahmin yazaraki üyelerin kafasını bulandırıyorsunuz. Karalama tahtasına yazabilirsinz teşekkürler anlayışınız için.

• 24-25 için kar yağışı ihtimali yok yüksekler belki yağışın sonlarına doğru kky olur, İlerki günlerde (27-29) ise +1100 +1200 biraz daha şanslı onun haricinde beklentiye girmeyin Değişme ihtimalide var fakat ben düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum

Nasil yani 10 gün soğuk taraftayiz ama kar yok diyorsun Semih hocada 10 gün aralıklarla kar alırsınız diyor insanda kafa birakmiyordunuz biz şimdi kime inanalim sylermisinz acaba

• Xenthon

Siliyoruz çünkü hiç bir veri olmadan kafanıza estiği şekilde tahmin yazarak yeni üyelerin kafasını bulandırıyorsunuz. Karalama tahtasına yazabilirainzi teşekkürler anlayışınız için.

Hocam sahalara döndünüz galiba özlemiştik sizleri artık anlık bilgileri sizden alabiliriz sayfa sayfa dolasmayiz hoşgeldiniz tekrardan bol karlı bir sistem olur inşallah

• Alıntı

Nasil yani 10 gün soğuk taraftayiz ama kar yok diyorsun Semih hocada 10 gün aralıklarla kar alırsınız diyor insanda kafa birakmiyordunuz biz şimdi kime inanalim sylermisinz acaba

Ben kendi konumdan sorumluyum ve kendi tahminimi kendimce yorumladığım verilerden yapıyorum Semih hocanın tahmininide gormedim Eğer boyle bir çelişkideyseniz tabiki de semih hocaya inanacaksınız Kendisi beden kat kat daha tecrübeli Ayrıca kendi tahminimde değişme ihtimalinide soyledim Herkes verileri kendi bilgisine gore yorumlar Teşekkürler