Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zaten babuş da salak değil.Oy olarak geçebileceği 2 kişi var biri Yasin diğeri Evrim.Ama 2 oyunu da mavi alırsa Berkan-Nisa çekişmesi olur.Barış fanları aktif olursa Nisacık gider.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Mavi takım isterse acun'u çıkarsın kesin oradan elenir🤣 kırmızı 1 dokunulmazlık alsın yeter. 4 isimden hiçbiri elenmez imkansız gibi. Cemalcan Barış oy kitlesi çok yüksek. Karşıda Ardahan,evrim, yasin gitme adayları.

Hocam buna ek olarak Barış maviye giderse evrim yerine, yine aynı şey. Barış zaten net birinci, Elif elenemiyor zaten. Kalan üçlü elenme adayı olur, kırmızıdan bence bu haliyle de kimse elenmez.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Zaten babuş da salak değil.Oy olarak geçebileceği 2 kişi var biri Yasin diğeri Evrim.Ama 2 oyunu da mavi alırsa Berkan-Nisa çekişmesi olur.Barış fanları aktif olursa Nisacık gider.

Hocam geçen sms sıralamasında Ardahan sonuncu oldu. Bir oyun kaybederlerse Ardahan'ın gitme olasılığı daha yüksek.

• Bu ne ya, kaptanlık farklı bir durum diye bekliyorsun ortalığı kreşe çeviriyorlar... Cemal can ve Nisa ruhları çocuk herşeyede bunu yansıtıyorlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ardahan'a diyorlar ki birde planı bozdu, Yasin'i alacaksın, Nisa'yı alacaksın o zaman gidip ilk başta Berkan'ı seçmeyeceksin kardeş. Zaten 4 kişilik takım, 3 kişiyi kesinliyorsun birde gidip Berkan'ı alıyorsun. Ardahan'a seçme hakkı vermemişler, birde car car üste çıkıyorlar.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Ardahan'a diyorlar ki birde planı bozdu, Yasin'i alacaksın, Nisa'yı alacaksın o zaman gidip ilk başta Berkan'ı seçmeyeceksin kardeş. Zaten 4 kişilik takım, 3 kişiyi kesinliyorsun birde gidip Berkan'ı alıyorsun. Ardahan'a seçme hakkı vermemişler, birde car car üste çıkıyorlar.

Aynen öyle ilk seçme hakkı onda olmamasına rağmen hem Berkan'ı hem Nisa'yı aldi valla Ardahan'a da mecbur sinirli yasin kaldı üzüldüm...Eğer Nisa'yı istiyorsa baştan Berkan'ı seçmeyecekti..

• An itibariyle #ZafereVarisSampiyonBaris hashtag'ı ile 1.51 milyon destek tweeti atılmış Twitter'da ve hala gündemde 2m olur gibi. Şaka gibi ya bu adam hiçbir şey yapmasa gene şampiyon yapacak ergen kitlesi var. Ve az bakınca bot hesaplarda çok mesaj atan. Sponsor olayına ben inanmaya başladım. Zaten tanıdığı çok. Basket, oyuncu,manken bir sürü camiadan tanıdığı zengin adamlar doludur.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• An itibariyle #ZafereVarisSampiyonBaris hashtag'ı ile 1.51 milyon destek tweeti atılmış Twitter'da ve hala gündemde 2m olur gibi. Şaka gibi ya bu adam hiçbir şey yapmasa gene şampiyon yapacak ergen kitlesi var. Ve az bakınca bot hesaplarda çok mesaj atan. Sponsor olayına ben inanmaya başladım. Zaten tanıdığı çok. Basket, oyuncu,manken bir sürü camiadan tanıdığı zengin adamlar doludur.

An itibariyle destek mesajı 2 milyon 100 olmuş. Hahahahaah sadece gülüyorum. Boş işlerde üzerimize yok. Yazık günah ya ne diyeyim saçmalık.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Vay be 2 milyonu geçerek Survivor tarihindeki rekoru kırmış sanırım.Ne kadar beğenmesek de sağlam kitlesi var ve amca teyzeler dahil desteklemiş.Bu hafta da 1. olacak gibi görünüyor..