Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Çok saçma bir takım seçimi. Cemal can efendi hem Berkan istiyor hem nisayı. Sercan azıcık cesaretli olsa nisayı seçerdi Nisa gelmek istemese bile kendi rezilliği olacaktı. Adaletsiz oldu. Madem koyun torbanın içine isimleri kura çekin.

• Çok saçma bir takım seçimi. Cemal can efendi hem Berkan istiyor hem nisayı. Sercan azıcık cesaretli olsa nisayı seçerdi Nisa gelmek istemese bile kendi rezilliği olacaktı. Adaletsiz oldu. Madem koyun torbanın içine isimleri kura çekin.

hem de 4 kişilik takım olacaktı cemal hep bana hep bana dedi. Koskava adamların aynı takmda değiliz diye küsmeleri de ayrı ilginç . Ah corona ah ,normal zamanda olsa seyretmeyeceğimiz yarışmayı mecbur seyrediyoruz.

Sercan 1. olsa o da aynısını yapacaktı...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Sercan 1. olsa o da aynısını yapacaktı...

Zannetmem hocam barış Bi takımda Berkan bir takımda olurdu. Cemal sercanı nisayı almayacaksın diye köşeye sıkıştırınca sercan mecbur kaldı. Sercan istese elifi değilde barışı veya nisayı alabilirdi. Sercanın ki iyi niyet

• Zannetmem hocam barış Bi takımda Berkan bir takımda olurdu. Cemal sercanı nisayı almayacaksın diye köşeye sıkıştırınca sercan mecbur kaldı. Sercan istese elifi değilde barışı veya nisayı alabilirdi. Sercanın ki iyi niyet

Adam anlaşmaya gitti Ben berkan elif diye.1. olsa o da ilk berkan der cemo yasini alır sonrasında elif barış sercana nisa da cemoya giderdi...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

Einmal editiert, zuletzt von 4 Şubat ()

• Adam anlaşmaya gitti Ben barış elif diye.1. olsa o da ilk berkan der cemo yasini alır sonrasında elif barış sercana nisa da cemoya giderdi...

İşte cemal ters tepki verince sercan da kızdı al hepsi senin olsun dercesine elifle Yasini aldı tepki olarak

• Takım seçmesinde bencede problem yok, Cemal birinci olmanın avantajını kullandı fakat 3 hafta evvel Ardahan birinci olduğunda Cemallerin çingene pazarlığını hepiniz hatırlarsınız. Hem ikinci oldu, hem berkanla nisayı almayacaksın dedi hatta yasini aldı diye çocuğun üstüne gittiler. İşte bugünkü tavrını görünce nasıl bir karaktersizlik yaptığı belli oldu. O haftada elendi Ardahan zaten, birinci oldu diye rezil ettiler. Ben o yüzden o mavi takıma o dönemden beri kılım. İnat ettim takım oyunlarını hala izlemiyorum, bireysel dokunulmazlıklara bakarım belki.

Bara döda fiskar följer strömmen...

2 Mal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Bu arabanın vergisini yarışmacılar mı ödüyor? Misal bu araba 300.000 TL ise 150.000 vergisi vardır herhalde. Yarışmacı onu ödemek istemiyorsa almıyor mu aracı?

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bu arabanın vergisini yarışmacılar mı ödüyor? Misal bu araba 300.000 TL ise 150.000 vergisi vardır herhalde. Yarışmacı onu ödemek istemiyorsa almıyor mu aracı?

Benim bildiğim çekilişlerde vs. artık kural olarak araba ÖTV ve KDV'si firma tarafından ödeniyor. Kazanan talihli ise araba değerinin %20si kadar intikal vergisi ödüyor fakat bu programda da çekiliş kanunları mı geçerlidir onu bilemiyorum.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Elif daha önce araba kazandı mı yav, oraları kaçırmışım ben.. :/

o ara kokoreç götürüyordun farketmedin herhalde :D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN