Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Evrim,Cemal,Nisa aralarında bir oyun yapmış. Ne olduğunu anlamadım ama dalga geçiyorlar resmen. Farklı bir planları var.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Yasin'in canı sıkılıyor herhalde elenmek istiyor. Ama Ardahan,cemal,evrim kendi arasında koalisyon yaptı. Ardahan daha çıkmadan ben kazanırım seni cemal alacak dedi sonra cemal'e sen oynucan mı falan dedi yasin'de bir kısımda haklı yaptığı çok yanlış.

• Bu olayların çıkma sebebi evrim değilse bir şey bilmiyorum. Ardahan ve cemal'in aklına girdi. Kesin bir plan yaptı. Kafalarında takım kurdular. Ortada bir oyun var.

• Birde şöyle bir şey var evrim yenerken 3-1 di saldı hep 4-4 oldu. Daha 1 maçları var finali oynamamışlar ardahan diyor ki cemalcan seçecek. Demek ki plan yapmışlar son oyunu cemal alacak. Ortada bir koalisyon olmuş.

• Tamam bütün yarışmacılarda biraz problem var ama bu Yasin hepte problem arkadaş yaptığın iş mi be kutup ayısı..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kesik kesik görüntüler fikir vermiyor.Başta Cemalcan saldı dedim oyunu sonra 4-4 geldi.Bence Acun devreye girmiş olabilir adam gibi oynayın diye.Nisa ile aynı takımda olsun yeter ona.Babuşun atışları iyi 5 li takım onun olur.İlk seçimde Berkanı alır.Cemalcan alırsa ilk Nisayı alır.Sonra babuş Sercanı ya da Elifi alır...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Ya yazmiyim diyorum ama nerede o eski Hilmicemler zamanındaki survivor.Isteyen oyunu yarısında salıyo bırakıyo sonra birdaha oynuyo oyun ortasında ay noldu diye dönüyo falan saçmalık resmen...

• Birde şöyle bir şey var evrim yenerken 3-1 di saldı hep 4-4 oldu. Daha 1 maçları var finali oynamamışlar ardahan diyor ki cemalcan seçecek. Demek ki plan yapmışlar son oyunu cemal alacak. Ortada bir koalisyon olmuş.

Bunlar bir oyun yaptı. Ardahan daha evrim cemal mücadelesi bitmeden dedi ki yasin korkma cemal seni seçer. Evrim Ardahan cemalcan gizli bir koalisyon yaptı ve bunuda eminim düzenleyen evrim'dir. Yılan gibi ortalığı karıştırıyor. Eğer yasin yenseydi büyük ihtimalle cemalcan'da evrim'e salacaktı.