Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Evrim mi Yunus emre derseniz Evrim derim.Evrim gibileri hayatınızda olmasını istemezsiniz ama size de zarar gelmez.Yunusemre ise gereksiz bir alt kültürde yetişmiş bir genç olarak size sıkıntı yaratır...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Aslında öyle evet. Performansı çok iyi ama ben biraz öznel düşündüm. Bana çok antipatik gelince olayın etkisiyle öyle yazmışım 🤣 ben kendisinin kendini beğenme huylarını falan hiç sevmiyorum. Çok büyük topçu gibi anlatılması falan zoruma gidiyor. 29-30 yaşında survivor yolunu tutmuş adam futbolu bırakıp. Acun'da alacağı takıma almayı düşünüyormuş Sercan'ı sözde 🤔

o başka birşey orada haklısın bende aynı düşünüyorum ama halk bizim gibi düşünmüyor, Turabi bu konuda bana en iyi örnek olmuştur..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Evrim mi Yunus emre derseniz Evrim derim.Evrim gibileri hayatınızda olmasını istemezsiniz ama size de zarar gelmez.Yunusemre ise gereksiz bir alt kültürde yetişmiş bir genç olarak size sıkıntı yaratır...

hocam anladigim kadari ile yunus gibileri yaninizda da calistirmazsiniz.

• Evrim giderse, çenesi kırık olduğu için gider. Yoksa bu son zamanlarda perfonmasında iyi atışlarda da. Kendi kendinin fişini çekti. Çok Dobra biri. Biraz ılımlı ve yerini bilmeliydi. Hep kameralara oynadı, bundan dolayı da halkın gözünden düştü. Yunus Emre ise çok değişik bir çocuk. Bir bakıyorsun öyle bir bakıyorsun şöyle. Yani onunda bir yanı belli değil. Oun da gitme olasılığı yüksek. Ama bana sorarsanız bu sefer Evrim gidebilir, hiç belli olmaz yunus emrede gidebilir... Bakalım kim gidecek acaba???

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Vallaha kim gider bilmiyorum ama 2020 yılının en şanslıları yarışmaya devam edenler hem para kazanıyorlar hem kafaları rahat ne kadar açız deselerde güzel yemek yiyorlar :)

• Vallaha kim gider bilmiyorum ama 2020 yılının en şanslıları yarışmaya devam edenler hem para kazanıyorlar hem kafaları rahat ne kadar açız deselerde güzel yemek yiyorlar :)

5 yıldızlı tatil yapıyorlar. Yeme de yanında yat:) Acun abileri iyi bakıyor...^^

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Final de kazanan neden oyla belirleniyor 2-3 saat süren uzun uzun oyunlar yapılsa canlı yayın daha güzel olmaz mı oylama ile değil hakeden bileğiyle kazansın

• bu pota Cemal Can ' yaradı, duygusal davrandım dedi kendi takımını oluşturdu, sonra Evrime sen gitmeyeceksin dedi kendini aday yaptı, ve sonra ona söz hakkı geldiğinde Mert'in hatasına düşüp Evrim demedi madem karşıdan gidecek o zaman güçlü isim demeliyim Yasin olsun dedi, bunların hepsi Cemal Can' artı yazar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN