Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Barış gerçekten çok sinsi. Baktı sms birinciliği garanti , artık oyunlara kendini hiç vermiyor , hırs yok , arka planda kalıyor.

• Barış'ın bu kadar fanı olma sebebi sırf tipi diye. Karakteri falan diyen karakter görmemiş. Ayaküstü kırk yalan atıyor. İşi gücü sinsilik. Kendi performansı çok iyi gibi millete sallar. Kamera çekerken uslu, mağdur çocuk çekmezken her işi yapar. Bence orada bu sene hakeden Berkan ve Ardahan var. Oy versem berkan'a verirdim fakat ben para harcamayı şöyle mantıksız şeyler için doğru bulmuyorum.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Barış'ın bu kadar fanı olma sebebi sırf tipi diye. Karakteri falan diyen karakter görmemiş. Ayaküstü kırk yalan atıyor. İşi gücü sinsilik. Kendi performansı çok iyi gibi millete sallar. Kamera çekerken uslu, mağdur çocuk çekmezken her işi yapar. Bence orada bu sene hakeden Berkan ve Ardahan var. Oy versem berkan'a verirdim fakat ben para harcamayı şöyle mantıksız şeyler için doğru bulmuyorum.

Aynen öyle bu sene elle tutulur bir yarışmacı başından beri olmadı, yine içlerinde Berkan hepsinden önde ama onunda bir Barış kadar fanı yok, şu son haftalarda muazzam performans göstermeli tıpkı Ogeday gibi..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• yasin boş konuşuyorsun. seni hedef yapan kişiyi yazmıyorsun da gidip cemal can'ı yazıyorsun. sende de cemal can takıntısı var, içten içe kıskanıyorsun onu.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Snowyy onun oyu düşmez. Sırf tipi var diye bir sürü takipçisi var. Geçen Twitter'da 1milyon tweet attılar onun için. Boş insan çok. Ben Survivor'da sms uygulamasını doğru bulmuyorum. Jüri veya performansla dayalı bir sistem gelmeli. Tipine göre oy alacaksa millet yazık. Kendini parçalayan adamlar var orada.

• berkan, evrimin peşine takılırsa kendini bitirir. anladığım kadarıyla bu hafta evrimin telkinleriyle yasin'i yazdı. halkın gözünde bunlar hep - puanlar.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Vallaha barış sinsi diyorsunuz da adamın anasını ağlattılar her iki takımda şimdi gücü görünce bence az bile yapıyor benim görüşüm karakter bu sene kimsede yok

• Vallaha barış sinsi diyorsunuz da adamın anasını ağlattılar her iki takımda şimdi gücü görünce bence az bile yapıyor benim görüşüm karakter bu sene kimsede yok

Orada karekterli Berkan ve Cemalcan var onlara oy atarız daha iyi.

Sinsi ve yalancı. Kaç defa ayaküstü yalan söyledi. Karakter karakter diyorlarsa karakteri olan adam yalan söylemez. Kamera arkasında başka kamera önünde başka olmaz. Hep acıtasyon çıkıyor. İki takımda da anasını ağlatıyorlarsa demek ki bu adam sütten çıkmış ak kaşık değil. Adamın bir sıkıntısı var ki iki tarafta da sıkıntı yaşıyor.

• Sinsi ve yalancı. Kaç defa ayaküstü yalan söyledi. Karakter karakter diyorlarsa karakteri olan adam yalan söylemez. Kamera arkasında başka kamera önünde başka olmaz. Hep acıtasyon çıkıyor. İki takımda da anasını ağlatıyorlarsa demek ki bu adam sütten çıkmış ak kaşık değil. Adamın bir sıkıntısı var ki iki tarafta da sıkıntı yaşıyor.

çok oy veren var ona çokk, finale kadar gidecek o belli..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sinsi ve yalancı. Kaç defa ayaküstü yalan söyledi. Karakter karakter diyorlarsa karakteri olan adam yalan söylemez. Kamera arkasında başka kamera önünde başka olmaz. Hep acıtasyon çıkıyor. İki takımda da anasını ağlatıyorlarsa demek ki bu adam sütten çıkmış ak kaşık değil. Adamın bir sıkıntısı var ki iki tarafta da sıkıntı yaşıyor.

başkan sinsi olmayan kimse yok ki orda sıkıntı orda hepsi aynı dediğin gibi duruş olsa ne olursa olsun her elemede barışın ismi yazılmalı ama kimsede duruş yok o yüzden kimse yazmıyor