Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Evet bir de anlayamadığım şu ünlülerdeki herkes onu seviyor hayır kendisi pahasına tüm takımı satacak bir kişiye neden bu kadar değer verirsiniz ki. Bir de Mert'i elenmesi için değil yüksek SMS toplar da gitmez düşüncesiyle yazdılar

Kisilik meselesi kardesim..golgesiz olmak derim hep..sümsüklük birazda.bknz yunus emre en buyuk ornek.abi abla abi abla ile ne sampiyonu olabilirsin orda.unlulerde en sevdigim askimdir kisilik olarak

• Kisilik meselesi kardesim..golgesiz olmak derim hep..sümsüklük birazda.bknz yunus emre en buyuk ornek.abi abla abi abla ile ne sampiyonu olabilirsin orda.unlulerde en sevdigim askimdir kisilik olarak

Yunus emreye diyecek bir şeyim yok zaten Mert önceki hafta ona demediğini bırakmadı şimdi de iki gündür sürekli bir destekleme çabasında

• Metin desteği Acun dan gelebilir. Bu gibi tipler tepki de olsa ilgiyi arttırıyor. Arabasını aldı zaten. Elif de keza öyle. Ünlülerden geriye kalanlarından finali hakeden bir yarışmacı belki sempatikliği ile Aycan gözükse de genelde kadın yarışmacıların çok ekstrem performans yapması gerekiyor 1.lik için. O da Aycanda yok şu ara zaten aşk meşk durumlarıyla kafası karışıkken. Oylama bence Ersin'in geçen hafta ekstrem oy düşüşü bu hafta geri gelecek ve Aycanı pota dışına atamasa bile Mertin postadan düşmesi 3.lükte Ersine aday belirleme fırsatı verecektir. Mert yüksek oy adayları stratejisi ile Sercan Yunusemre ve Elifin olduğu bir grup çıkaracaktır. Gönüllülerde zaten olay belli berkanın yanına ilk 2 deki Barış Ardahan ı Cemalcan da Yasin i sokar...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Metin desteği Acun dan gelebilir. Bu gibi tipler tepki de olsa ilgiyi arttırıyor. Arabasını aldı zaten. Elif de keza öyle. Ünlülerden geriye kalanlarından finali hakeden bir yarışmacı belki sempatikliği ile Aycan gözükse de genelde kadın yarışmacıların çok ekstrem performans yapması gerekiyor 1.lik için. O da Aycanda yok şu ara zaten aşk meşk durumlarıyla kafası karışıkken. Oylama bence Ersin'in geçen hafta ekstrem oy düşüşü bu hafta geri gelecek ve Aycanı pota dışına atamasa bile Mertin postadan düşmesi 3.lükte Ersine aday belirleme fırsatı verecektir. Mert yüksek oy adayları stratejisi ile Sercan Yunusemre ve Elifin olduğu bir grup çıkaracaktır. Gönüllülerde zaten olay belli berkanın yanına ilk 2 deki Barış Ardahan ı Cemalcan da Yasin i sokar...

Hocam kızları yazamıyorlar! Ünlülerden aycan 1. Mert 2. Olur. Aycan ersini mert yunus emreyi söyler. Burada püf nokta 3 isim çıkmak zorunda ersin 3. Olursa söyleyecek erkek yok. Acun bir kurgu yapıp 1. Aycan 2. Elif yapabilir. Ben halkın oylamasına notere falan inanmıyorum

• Hocam kızları yazamıyorlar! Ünlülerden aycan 1. Mert 2. Olur. Aycan ersini mert yunus emreyi söyler. Burada püf nokta 3 isim çıkmak zorunda ersin 3. Olursa söyleyecek erkek yok. Acun bir kurgu yapıp 1. Aycan 2. Elif yapabilir. Ben halkın oylamasına notere falan inanmıyorum

O durum sadece 2 kız kaldığı için gönüllülerde geçerli sanıyordum..

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• O durum sadece 2 kız kaldığı için gönüllülerde geçerli sanıyordum..

Hocam sizinde yanlış düşünceye sevk etmek istemem. Ben 2 taraf içinde geçerli olur diye anlamış olabilirim. Hani sercan merte dedi ya benchte. En güçlü 2 kişiyi yazalım nasılsa SMS de 1. Olacaklar en fazla 2 aday sunarız dedi. Gönüllülerde 2 kız kaldığı için. Sizin dediğinizde olabilir. Sadece gönüllüler yazamıyor olabilir kızları

• Mert bu hafta ilk 2 'ye giremeyebilir.Ciddi derecede düşen bir performansı var,ayrıca bu sakatlık olayında halk genel olarak Gönüllüleri haklı bulmuş gibi görünüyor.

• O durum sadece 2 kız kaldığı için gönüllülerde geçerli sanıyordum..

Şimdi araştırdım hocam sizin dediğiniz doğru sadece gönüllüler kızları yazamıyor lar. Kusura bakmayın yanlış bilgi için

• Mert bu hafta ilk 2 'ye giremeyebilir.Ciddi derecede düşen bir performansı var,ayrıca bu sakatlık olayında halk genel olarak Gönüllüleri haklı bulmuş gibi görünüyor.

Mert kendini riske en önemli olan dokunulmazlık oyununda atmayacak. Ama sonraki ödül oyununda atacak🤭 çok sinsi

• Ersin atış yapmak için doğmuş resmen 🤣 Büyük tebrik hakediyor. Mücadele azmi müthiş. 1 haftadır takımı sırtlıyor. Üst üste kaç oyun oynadı. Çoğunu kazandı. Ekstra performans veriyor. O fiziğe ve yaşına rağmen helal olsun.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• parkurlar ve atışlar tam kısa boylulara göre. ersin ile barış atış yaparken yandan yavaş çekimde dikkat ettiniz mi, kutular ersinin tam göz hizasında kalıyor ve hedefleme için ekstra çabaya gerek duymuyor, gelip direkt atmaya başlıyor. öte yandan barışın hedefleme için baya zaman harcaması gerekiyor atış yaparken bu da uzun boylularda dezavantaja sebep oluyor. mutlaka eğilerek yapması lazım uzun boyluların ama bunu hala çözemediler.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Emre Yasinden çok daha sinirli yani Acunun uyarması lazım konseyde. Eskiden uyarmıştı ama yine uyarması gerek aklı başına gelsin.

• Emre Yasinden çok daha sinirli yani Acunun uyarması lazım konseyde. Eskiden uyarmıştı ama yine uyarması gerek aklı başına gelsin.

Kendini kontrol etmekte çok başarısız. Yasin bile bağırıp çağırıyor ama sonradan sesinin seviyesini ayarlayabiliyor. Yunus Emre kendini bir kez kaybetti mi tutabilene helal