Şubat Efsanesi

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ne çok attınız tuttunuz adam hakkında...yanıladabilir herşey de olabilir. bir müsade edinde cevap atsın..

• arkadaşlar Bakmayın şuan modellerdeki güncellemelere 8 inde başlıyoruz inşALLAH Ecmwf nin sinoptikleri hala sevdigim pozisyonda Afrika atagını şişirmiş yine biraz o yüzden -10-12 ler sarkamamış üzerimize dogru Azorunda kafasını iskandivyaya dogru kaldırdıgı an -12-14 ler sarkacak kafamıza dogru rahat olun 7-8 sindeki çıktıyı Ecmwf en geç pazar günü düzeltecektir.. ;)

• Arkadaşlar,
    Öncelikler Semih Beye acil şifalar dilerim.
    Tahminler değişebilir, modeller diyagramlar değişebilir, hiçbir tahmin tutmayabilir.
    Adı üzerinde bunlar tahmindir.
    Gördüğüm kadarıyla bende dahil herkes kar yağmasını bekliyor.
    Kışta kar yağsın, ilkbaharda bol bol yağmur yağsın.
    Güzel yurdumuza bereket gelsin.
    Yeter ki temennilerimiz ve iyi dileklerimiz değişmesin.
    Herkese bol yağışlı günler, iyi forumlar.

• @Efsane-Semih 8 veya 9 unda demişti ilk başta dünki mesajında 8 inde başlayacak demişti bana görede 8 inde gelicek sistem modellerin göremedigini Semih hoca gördü hemde ta 3 hafta öncesinden rahat olun 8 şubat sonrasında sonu bitmeyen günlerde yakın inşALLAH ;)

• forumun sıkı takipçisiyim fazla mesaj yazmam ama semih hoca icin yazmadan duramayacam.Hocam siz insanmisiniz?gerçekten siz bir insan değil bir efsanesiniz.Hem de yaşayan efsanesiniz.Sizi çok takdir ediyorum.Allah sizi başımızdan eksik etmesin sizin gibi işini iyi yapan insanlar kolay bulunmuyor @EfsaneSemih

• forumun sıkı takipçisiyim fazla mesaj yazmam ama semih hoca icin yazmadan duramayacam.Hocam siz insanmisiniz?gerçekten siz bir insan değil bir efsanesiniz.Hem de yaşayan efsanesiniz.Sizi çok takdir ediyorum.Allah sizi başımızdan eksik etmesin sizin gibi işini iyi yapan insanlar kolay bulunmuyor @EfsaneSemih

abartma güzel kardeşim.....üstad o

• Efsane avucumuzun içinde. Kaçırmamaya çalışacağız. Eleştirmeye meraklı olanlar da çuvaldızı önce kendisine batırsın. Modelde arzu ettiği şeyleri göremeyen kendinde hemen birilerini eleştirme hakkı buluyor. Yarın modeller efsane görüntüler verdiğinde de arazi olmasını iyi bilirler. Boş beleş adam sırtında yumurta küfesi yok nasıl olsa sistem gelince oh ne güzel gelmeyince tahminciye saydır. Yoktan yere reyting amaçlı bir başlık açılıyorsa bu eleştirilir eleştirene de sonuna kadar hak veririm ama durum öyle değil. Sinoptik bize efsane bir şubat vaadediyorsa tahminci bunu yazar. Olur veya olmaz bunu zaman gösterir. Sabırla takip gerekiyor.

aynen katılıyorum

• ya arkadaşlar neden hep benim yorumları siliyorsunuz yanlış birşeymi yapıyom eger benden rahatsız oluyorsanız gelmem şu ana kadar 147 yorum yazdım 140 tanesi silindi :(

• ya arkadaşlar neden hep benim yorumları siliyorsunuz yanlış birşeymi yapıyom eger benden rahatsız oluyorsanız gelmem şu ana kadar 147 yorum yazdım 140 tanesi silindi :(

Karşı tarafı suçlamadan önce acaba ben ne yapıyorum diye sordunuz mu?