Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şirkette bilgisayarım duvarda asılı 55inç ekrana bağlı.
    belgesel vb. görseller açıyorum.
    tam ekran hava durumu yayınlamak istiyorum.
    pc'ye uygulama kuramıyorum,
    o yüzden aşağıdaki örnekte olduğu gibi tam ekran web tabanlı hava durumu sayfası arıyorum
    bilen arkadaşlardan destek rica ediyorum :)
    veya, yönetim belki benim için yapabilir :P

http://www.sozcu.com.tr/hava-durumu/

• arkadaşlar flakka dıye bı illet çıkmış. 2-3 gundur youtube den vıdeoları ızlıyorum. uyusturucu hapına benzer bısey. rusların ezeli dusmanı amerika için bu hapı çıkardığı dusunuluyor. rusyada yapılan hapın cıkış noktası amerıka imiş. dun de bazı haber kanallarında cıktı. halk arasında zombi hapı olarak da geçiyormuş. yakarak ıcıne alan ınsanda 15 dk sonra etkı etmeye baslıyor ve etkısı 4-8 saat suruyormus. fakat 8 saatın sonunda işlemini yıtırmıyormus. beyinde kalıcı hasar bırakıyormuş. yanı 1 kere kullanan ınsanda bır daha etkısı geçmıyor. hapı alır almaz his ve acılar tamamen etkısız hale gelıyormus ve kanın vucutda hızlı dolasımını saglıyormus. dolayısıyla 1 olan ınsanın gucu 2 ye 3 e cıkıyormus. hapın ılerı devresınde farklı ınsanları yemeye kadar gıdıyormus. daha yazılcak cok sey var ama bılgınız olması uzerıne yazıyorum bunu. arkadaslar cok kotu dunya nefes almaya devam ettıkce hayat ınanılmaz sekılde degısıyor. Allah ım sen bu dunyadakı muslumanları koru. kıyamet her gecen gun yaklasıyor. rabbım ne bızlere nede gelecek nesıllerımıze boyle kotu durumlar yasatmasın... :(

• @Samet_116 o izlediğiniz görüntüleri birkaç gündür bende izliyorum. Gerçekten dehşet verici bir durum... burada anne babalara çok iş düşüyor. Çocuklarının arkadaş çevresini iyi araştırıp, görüştüğü kişileri kendi belirlemelerı ve bu konuda dikkatli olmaları gerekiyor diye düşünüyorum. Zira huy sair eder, kişi ne kadar iyi yetişsede kötü arkadaş çevresi onu bir şekilde bataklığa çeker. Daha önce sentetik hap içerek yaşamını yitiren yada hastaneye yoğun bakıma yetiştirilen birçok insan duydum ve gördüm etrafta malesef.

• @Mutlu

Ferhatpaşa'da da Kayışdağı üzerinde hortum şeklinde (S) halini almış bulut vardı.Ne yazık ki fotoğraf çekemedim.

Berkay sağlık olsun inşaallah daha güzelini çekersin bende İstanbul da Temmuz'da yağan doluda lightning ball düştü FSM Üst tellerine tlf elimdeydi yakalayamadım görüntüsü muhteşemdi

• 6-7 ekim olaylarında şehit olan YASİN BÖRÜ unutursak kalbimiz kurusun

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Soyadı Börü olan birisi nasıl Kürt oluyor aklım almıyor ama vahşetin ırkı olmaz Allah rahmet eylesin PKK kürtlerin en büyük düşmanı.

• Sevgili yonetimden ricam modlarin yazi renklerini degistirdigi paylasimlarda lutfen acik renkli tonlar secsinler.kirmizi koyu yesil siyah fonun ustunde zor okunuyor cepten girince.acik mavi ideal...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...