Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar biraz araştırın.2.resim 2000 yılında değil 2015 yılında Trump aday olduktan sonra gösterilmiştir.Ancak Bart to the future adlı bölümün bir sahnesinde Lisa ABD başkanı oluyor ve bakanlarına Başkan trumptan sonra geldiğini ve Trumpun ülkeyi borçlandırdığını söylüyor.Bu arada Bart to the future bölümü 11.sezon 17. bölümde çekiliyor.Yani 2000 yılında. @Fearless_29

takip etmediğim bir çizgi film internetten buldum resmi

• Değerli kardeşlerim

Öncelikle size samimi olarak bir kaç kelime söylemek istiyorum. Bu foruma çok yazdım. çok katkım oldu. Bazen banlandik, bazen horlandik. Ama hakikaten bu forumdaki yönetici kardeşlerim gibi anlayışlı yöneticiler hiç bir forum da yok. siz siz olun değerini bilin. İçinde bazı sorunsal, onyargili üyeler tabiki bulunduruyor ama onlar kendi kendilerine eriyip giderler heryerde olduğu gibi. Burdan yönetime saygılarımı sevgilerimi hurmetlerimi iletiyorum. Bu foruma yazmaya sizleri önceden haberdar etmeye devam edeceğim.

• Sık sık dile getirdiğim gibi moderatörlükten bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Birçok sebebi olmakla birlikte en büyük sebebi bu işi yapmak istememem. Böyle bir rütbeyi eldr etmek isteyen onlarca üye var forumda biliyorum ama ben yapmak istemiyorum.

Haksızlık yaptığımı düşünmesemde eğer varsa haksızlık yaptığım hakkını helal etsin ben herkese helal ediyorum.

Bundan sonra forumda hayalet yada gölge gibi olacağım Karadeniz bölge sorumluluğu görevimi de bu kış sezonu bitiminde bırakıyorum sağlıcakla kalın...

• benden yana helal hoş olsun hakkında hayırlısı ne diyelim

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sık sık dile getirdiğim gibi moderatörlükten bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Birçok sebebi olmakla birlikte en büyük sebebi bu işi yapmak istememem. Böyle bir rütbeyi eldr etmek isteyen onlarca üye var forumda biliyorum ama ben yapmak istemiyorum.

Haksızlık yaptığımı düşünmesemde eğer varsa haksızlık yaptığım hakkını helal etsin ben herkese helal ediyorum.

Bundan sonra forumda hayalet yada gölge gibi olacağım Karadeniz bölge sorumluluğu görevimi de bu kış sezonu bitiminde bırakıyorum sağlıcakla kalın...

Hayırlı olsun hocam ama hayalet gibi de olmayın...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

Hayırlısı olsun. Helal olsun yeni bir üyeyim çok fazla kimseyi tanımadım burada ama, şuradaki 2 haftalık üyeliğimde ve hayatta gördüğüm kadarı ile rütbelerin makamların mevkiilerin en yücesi ALLAH katındaki makam ve mevkiidir. Rabbim o makamlardan etmesin kimseyi. Yoksa diğerleri bir şekilde gelir hayatınıza ve ne zaman çıktığını anlamazsınız. Bir gün bir bakar insanoğlu kadı olmuştur. Bir gün bakar acınacak hale düşer... Ne de güzeldir ki, mütevaziliğini gösterip o işe layık olmadığınızı göremediğin iz için modluğunuzu sürdürmemişsiniz, bence asıl bu haretketinizden dolayı size rütbe verildi belki sizin haberiniz yok ;)(Allah katında) ve helallik alıyorsunuz... tebrikler size.