İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bu sistem tarzinda sistemler istanbula her zaman ugramaz,sistem istanbulun avrupa yakasi icin cok iyi bir sistem olmustur,anadolu yakasida ozellikle bogaz hatti ve yuksekleri iyi yagis aldi. Ancak pendik tuzla adina efsane degil kestanedir. Siradan bir sistemdir benim icin.

Su 87 kisiyla kiyaslama yapanlarda konuyu kapasinlar tartisma ortami yaratmanin anlami yok..

Mesajlar irdelendiğinde 87 kışıyla değil 2004 ve 2012 kışlarıyla kıyas yapıldığı açıkça görülecektir. İtirazcı yaşı yetenlerin ki duygusal bir tepkidir. Tıpkı sizin kendi bölgeniz açısından verdiğiniz tepki gibi.

• Arkadaşlar büyük ihtimalle yarın yağmur olmayacak olsa bile bu ihtimal en erken yarın akşam saatleri için var. Yarın İstanbulda okulların tatil edilmemesi bu şartlarda mümkün değil. Yarın akşamki yağış yağmura dönmezse çarşamba ve perşembe de tatil edilebilir.

• Yarın yağmur var ne demek? Keyfini bugün çıkarın doya doya demek. İstanbul gibi bir yerde sistemin 1 hafta sürmesini beklemiyordunuz heralde. Hadi blokaj olsaydı tamamdı da, her şeyin bi süresi var. Keyfini çıkarın

• Arkadaşlar büyük ihtimalle yarın yağmur olmayacak olsa bile bu ihtimal en erken yarın akşam saatleri için var. Yarın İstanbulda okulların tatil edilmemesi bu şartlarda mümkün değil.

Hocam çarşamba ve perşembe sizce ne olur kara devam edermiyiz ?

• Arkadaşlar büyük ihtimalle yarın yağmur olmayacak olsa bile bu ihtimal en erken yarın akşam saatleri için var. Yarın İstanbulda okulların tatil edilmemesi bu şartlarda mümkün değil.

yani diyosunuz ki yarın tatil olur? yağmuru görünce bi korktum ama

• Yarın yağmur var ne demek? Keyfini bugün çıkarın doya doya demek. İstanbul gibi bir yerde sistemin 1 hafta sürmesini beklemiyordunuz heralde. Hadi blokaj olsaydı tamamdı da, her şeyin bi süresi var. Keyfini çıkarın

yarınki tatil olma yüzdesi kaçtır?

• Arkadaşlar büyük ihtimalle yarın yağmur olmayacak olsa bile bu ihtimal en erken yarın akşam saatleri için var. Yarın İstanbulda okulların tatil edilmemesi bu şartlarda mümkün değil. Yarın akşamki yağış yağmura dönmezse çarşamba ve perşembe de tatil edilebilir.

Silivri tarafında yağmur ihtimali var mı akşam?

• Mesajlar irdelendiğinde 87 kışıyla değil 2004 ve 2012 kışlarıyla kıyas yapıldığı açıkça görülecektir. İtirazcı yaşı yetenlerin ki duygusal bir tepkidir. Tıpkı sizin kendi bölgeniz açısından verdiğiniz tepki gibi.

87 kışıyla, 2004 kışıyla 2012 kışıyla farketmez hiçbiriyle kıyaslama yapmayın ki ortam gerilmesin. Ben doğruyu söylemiş hakkını vermişim sistemin, ama benim açımdanda kestanedir pendik tuzlada 10 cm kar vardır. Bana laf yetiştireceğinize uyarılarımızı dikkate alıp tartışma çıkaracak söylemlerden ve konuyu gereksiz uzatmalardan uzak durunuz.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN