Efsane Geri Döndü

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Elinize sağlık detaylı ve güzel bir anlatım olmuş. Bolu merkeze umarım yağar yıllardır düzgün bir yağış alamadık.

Bolu ya kar bu sene ekimde yagmaya başladı merkeze aralık ortası gibi düştü nasıl kar alamadınız acaba çok merak ediyorum her sistemde en çok etkilenen illerin başında Bolu geliyor gerçekten şaşırıyorum bu yorumları görünce :)

• @Semih-Efsane hocam Izmir olarak heyecanimizi mazur gorun zira bizim icin 10 senede bir kar yagacak bir sistem ile karsi karsiyayiz. Vade biraz uzun ama sizce sali gunu izmire gercekten de gfs'nin soyledigi gibi 30cm kar yagar mi gercekten cok merak ediyorum cevaplarsaniz cok mutlu olurum.

• sevgili kardeşim semih...seni takdirle takip ediyorum...herşey gönlünce olsun...87 senedinde 19 yaşında bir delikanlıydım ...hala severim ve ararım o günleri...o muhteşem yağışı...unutmaki forum sensiz çekilmiyor....muhteşem efsane

• Üstad sessiz takipçilerindenim. Öncelikle tahminine sağlık. Senin ününün duyulması ve ben gibi sessiz takipçilerinin artması lazım. İznin olursa eğer ekşisözlük hesabımdan senin tahminini ismini vererek paylaşmak istiyorum. Müsade edersen yapalım namını duysun herkes. İnşallah herşey söylediğin gibi gerçekleşir. Emeğine sağlık.

• Bolu ya kar bu sene ekimde yagmaya başladı merkeze aralık ortası gibi düştü nasıl kar alamadınız acaba çok merak ediyorum her sistemde en çok etkilenen illerin başında Bolu geliyor gerçekten şaşırıyorum bu yorumları görünce :)

Hocam inanın merkezi hep es geçiyor nedense. Çevre ilçelere köylere yağıyor ama merkeze az bi yağıp geçiyor. Şanssızlık diye düşünüyorum. :/

• @EfsaneSemih sizi 2015 kis sezonundan bu zamana takip ediyorum acmis oldugunuz her konuda bu kadar emin ve kesin bir dil kullanmamistiniz tahminlerinizde yanilmadiginiza sahit oldugumu dusunursek insallah bu sene ozellikle yeni nesil cocuklari kara doyacak ve kis mevsemini bizim cocuklugumuzdaki gibi akilda kalir anilar biriktirmelerine yetecek kardan adam yapacaklar ve sarkimizda soyledigimiz gibi burnuna havuc takabilecekler anaokulu ogretmeniyim umarim kar tatili sonunda okul bahcemizde kardan uzays3271653126 yapabilecek kadar kar olur 3skkedi352
    Hava forum ailesindeki buyuk kucuk kar bekleyen herkese sistem hayirli olsun
    ogrencilermutlu bol karli bir tatil sizi bekliyor insallah

• Üstad sessiz takipçilerindenim. Öncelikle tahminine sağlık. Senin ününün duyulması ve ben gibi sessiz takipçilerinin artması lazım. İznin olursa eğer ekşisözlük hesabımdan senin tahminini ismini vererek paylaşmak istiyorum. Müsade edersen yapalım namını duysun herkes. İnşallah herşey söylediğin gibi gerçekleşir. Emeğine sağlık.

acabilirsin.

• Sessiz sedasız izleyen, okuyan ve anlamaya çalışan bir Sessiz Takipçi olarak size teşekkür ederim. Zaman ayırdığınız, anlattığınız, aydınlattığınız için... Sevinç ve keyif ise işin bonusu... Ellerinize sağlık