Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Bursa'nın penaltısı penaltı değil ama Fenerbahçeli kardeşlerim şu videoyu izlesinler sonra şikayetlerini dile getirsinler

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• @Greenair19 demek öyle ben size çok maç sayarım bir büyük takımın diğer büyük takım berabere kalsın yada puan kaybetsin ben şampiyon olayım beklentisi içine girdiği.O yüzden büyük takımlar böyle bekleyerek de çok yere varıyorlar.Bir dünya örnek mevcut.Son mesajınız ise kişiye göre değişir.

Hocam siz yanlış anladınız. Büyük takım üzerine düşeni yapmadıktan sonra. Ufak takımdan gelen küçük bir olumlu haber ile şampiyon olmamalı... bunu vurguladım ben yoksa ki siz önünüze geleni yendikten sonra diğer maç sonucuna göre şampiyon olmazsak varsın olmasın deriz. Misal fenerbahçenin denizli faciası , bursa faciası çok örnek var. Her iki maçta da fenerbahçe kendi üzerine düşen görev olan kazanmayı bilse. bursa maçını beklememiş olacak. Diğer maçta da has keza öyle.

• @manasbalasy hocam attığın video daki tüm pozizyonları yorumlayabilirim tamam hakemin hataları vardı o maçta ama o penaltı pozizyonu filan net penaltı ama kesinlikle o maçta hakem hatası vardı fenerli olarak söyleyeyim.

• hakem hatası olur normaldir ama bu sene bu cok oldu bizim adımıza ama ortada hakemlik bir durum yok sen atmazsan atarlar yürüye yürüye gidersin topuk atim hareket yapim dersen yersin golü sow da topçu değil benim gözümde topçu olsa gider 90 daki pozisyonu atardı istediği kadar gol atsın artık o pozisyonda o korkaklığı yapmıcaktı yarım saat bekledi resmen.

• fener bu aatıf denen çeyrek adamı niye aldı ki ? tabata,sercan,tarık,erman kılıç, örneklerini görmedi mi bunlar ya ? Ozan Tufan ne iş yapar bu takımda ? ben trabzonsporluyum ama bu boş adamlara dünyanın parasının verilmesi garibime gidiyor. yazık...

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Valla bu gidişle 3 büyükler başakşehiri şampiyon yapacak.Gerci gsye de şans doğdu .Bu hafta kayseriyi yendik sayıyorum.Ama haftaya yenemediğimiz bir deplasman var kritik rize maçı.Sonra zaten tt arenada bjk maçı.Kısacası başakşehir gs bjk üçlüsü arasında daha cok sular akabilir.Fakat bu 3 takımdan biri su dönemde seri yaparsa şampiyon olur.Fbnin işi mucizelere kaldı gibi.3 takımın birden batması lazım.Bu da dediğimiz gibi mucize olur.Fb bugün yense bile işi zordu zaten ama gerçekten inanılmaz komik bir penaltı.Fakat hatalar oluyor.Daha yakın vakitte gsye de karabük maçında oldu hakem eyyamıyla.Bugün fbnin 10 kişiye karsı o golleri kaçırmaması lazımdı.Heleki sowun pozisyonu inanılmaz.En azından pas verebilse goldü gördüğüm kadarıyla.Sow gerçekten eski sow değil.Anca rövaşata atıyor adam.Tabi bunları bu sene için diyorum.

• Valla bu gidişle 3 büyükler başakşehiri şampiyon yapacak.Gerci gsye de şans doğdu .Bu hafta kayseriyi yendik sayıyorum.Ama haftaya yenemediğimiz bir deplasman var kritik rize maçı.Sonra zaten tt arenada bjk maçı.Kısacası başakşehir gs bjk üçlüsü arasında daha cok sular akabilir.Fakat bu 3 takımdan biri su dönemde seri yaparsa şampiyon olur.Fbnin işi mucizelere kaldı gibi.3 takımın birden batması lazım.Bu da dediğimiz gibi mucize olur.Fb bugün yense bile işi zordu zaten ama gerçekten inanılmaz komik bir penaltı.Fakat hatalar oluyor.Daha yakın vakitte gsye de karabük maçında oldu hakem eyyamıyla.Bugün fbnin 10 kişiye karsı o golleri kaçırmaması lazımdı.Heleki sowun pozisyonu inanılmaz.En azından pas verebilse goldü gördüğüm kadarıyla.Sow gerçekten eski sow değil.Anca rövaşata atıyor adam.Tabi bunları bu sene için diyorum.

Bence kayseriyi hafife alıyorsun. Bedeli ağır olabilir. Fenere 4 attıkları hafta kötü bir kayseri de yoktu yani.

• 2. yarının en karlı takımı Trabzonspor. İlk 4 içerisinde bitirecez yine galiba :D

• @Greenair19 Haklısın ama ben yendik varsayıyorum genede.Bjknin yenildiği hafta arenada kayseriyi öyle yada böyle yenemiyorsan zaten ligi bırak gitsin.Zaten yarın belli olacak herşey :)

Bilmiyorum psikolojik midir başka sebepler de var mıdır? büyük takımlardan 1 tanesi yenilirse diğerleri de ya berabere kalıyor ya da yeniliyor. Bu geçmiş lig sezonlarında oldukça yaşandı. Konsantre eksikliği de olabilir belki ama ne derseniz deyin ben galatasarayın keyseriyi yeneceğini düşünmüyorum şahsi düşüncemdir. Yanlış anlaşılmasın.

• kasımpaşa 2 başakşehir 0 fener dün yenseydi şampiyonluk şansı aşırı derece de artacaktı başakşehir ile 4 beşiktaş ile 6. Galatasarayla 1 puan kalacaktı

• Sivasspor - Samsunspor maçını trt spor kanalından takip edebilirsiniz . saat 14:00 itibariyle 2. 45 dakika başlayacak , şuan durum 0-0 ...

Sivas attı. Samsun ikinci ligde ki yerini ayırtsın şimdiden