Konu Dışı [Genel Sohbet]

• ÇOK GÜZEL HOCAM BENİMDE muavinliğim var 5 sene 1993 ten 1998 e kadar esadaş ta dadaşta kapanan kayseri ipek turzimde. 23 senedir bu işin içindeyim toplamda

• ÇOK GÜZEL HOCAM BENİMDE muavinliğim var 5 sene 1993 ten 1998 e kadar esadaş ta dadaşta kapanan kayseri ipek turzimde. 23 senedir bu işin içindeyim toplamda

Şuan için Allah yardımcın olsun diyorum vallahi ben o 5 senede neler neler gördüm senin 23 sene olmuş

• 2003-2004 a bağlayan sene Şubat ayı akşam saat 19 00 da Konya'dan çıkış aldım Erzurum Kars seferi için Aksaray yönünü geçtim 50 kilometreye gittim ya gitmedim yolun ortası bir metreye yakın Karla kapandı otobüsün ön camından baktığımız zaman ilerde bir şeyler gözüküyor yaklaşık 500 metre civarında Sanırsam Meğer Petrol Muş arası otobüs yolun ortasında kaldı ne gelen var ne giden Biz Karayolları açacak diye bekliyorduk 3 saat geçti Yok 4 saat geçti yok artık yolculardan rahatsızlanan anlar oldu dediler ki biz bir petrole gitmemiz lazım Ben de dedim ki ben size petrolü Nereden bulayım ne ihtiyacınız varsa otobüsün dış kapısını açayım orada görür dedim otobüsün orta kapısını açtım kapıdan ayağını dışarı atan 60 santim karın içine gömülüyor resmen ortalama hafif sis perdesi aralandı baktık ki ilerde Petrol Muş'u 500 metre ilerde olan dedi ki ben muavin yolculardan sekiz kişi petrole gidelim Hem yiyecek bir şeyler alalım bisküvi gibi falan Tamam Yolu yarıladık ki aniden bir tipi bastırdı Otobüse geriye dönmek zorunda kaldık ve İnanır mısın Bir buçuk saat sonra otobüsün yanına vara Bildik ik tekrar 200 metre yolu bir buçuk saatte gelebildik tam 17 saat mahsur kaldı olduğumuz yerde otobüsün aşağısına iniyoruz Ben otobüsünün ön tarafındayım muavin Orta kapının orada ve biz Birbirimizi görmüyoruz çok kötüydü rüzgarın hızı Yanılmıyorsam 100 120 kilometre civarında esiyordu öyle bir tipi olamaz arkadaşlar insanın başına gelmeyince bilemiyor 17 saatin sonunda o petrolü girebildim yolcuların bazılarını yetiştirme yurtlarına yerleştirdiler bazı yolcular petrolle kaldı tam dört gün o yolu açılmadı Çok fenaydı o sene

• iyi geceler arkadaşlar muhabbetiniz bol olsun :) forum kuralları açısından uzun alıntı konusunda biraz daha dikkatli olursak seviniriz. uzun alıntıların yerine @ işaretinden sonra mesajınızı yöneltmek istediğiniz üyemizin ismini yazarak etiketleme yapabilirsiniz .. tekrar muhabbetiniz bol olsun , iyi forumlar ^^