Doğa ve Balıkçılık

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Camgözler insana karşı saldırgan mıdır?

Çok çok nadir, ama sonuçta bir köpekbalığı ne yapacağı belli olmaz:) Tabiki bir kaplan yada beyaz köpekbalığı değiller:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Çok çok nadir, ama sonuçta bir köpekbalığı ne yapacağı belli olmaz:) Tabiki bir kaplan yada beyaz köpekbalığı değiller:)

Köpekbalığına kadar deniz anası gibi canlılardan bile fazlasıyla tedirgin oluyorum. Yüzmek eziyet geliyor bazen abi. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Videolara bakınca içim kıpır kıpır oluyor ama özellikle son 2-3 yıldır , çok büyük düşüş var balıkta .19-20 sezonunu hiç saymıyorum bile ,boş bir sezon oldu. Her sene bu sene o sene diyerek gidiyorum balığa . Evim esenyurt ta gittiğim yer emirgan . Zaten gidiş geliş 2 saat trafikte geçiyor. 3-4 saat duruyorum bazen bir balık ,bazen boş dönüyorum. 4-5 seferin ardından bir öğün oluyor balık.

Hiç tadı kalmadı balığın . Bakalım önümüzde ki sezon o senedir

• Köpekbalığına kadar deniz anası gibi canlılardan bile fazlasıyla tedirgin oluyorum. Yüzmek eziyet geliyor bazen abi. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

Avustrulya taraflarında bir deniz anası var dünyanın en zehirli türleri arasında saçakları insan vücudunda kalıcı zarar bırakabiliyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Birazda ağ balıkçılığı videosu atalım..

• Hayatımda yediğim en lezzetli balıktır, avıda kolay değildir

• Amca biraz heyecanlı ama güzel karagöz avlıyorlar,işin kaymağı da güzel bir kırlangıç oluyor..

• Kıyıdan güzel levrek avı..

• Bir diğer güzel balık Barbun..

• güzel bir uskumru avı..