Oyunlar(GENEL)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Oyunların fiyatları deli gibi artmaya devam ediyor. Bir kaç hafta önce indirimdeyken 92 TL olan Rdr2, 1150 TL olmuş. Şaka gibi fiyat gerçekten. Son kale Steam bile yıkıldı. GTA 6 eğer çıkarsa Rdr 2'den az çok hangi fiyat aralığında olur tahmin edilebiliyor.

pasted-from-clipboard.png

Biraz fazla uçurmuş fiyatları Rockstar. Normalde Steam 1$ = 10TL olarak belirlemişti diye biliyorum ama. +%125 oran nedir ^^

pch6r55.png

• Steam yine de serbest bıraktı fiyat politikasını bağımsız yayıncılara hocam. Melih9461

Ayrıca 4 ay önceden başladı çoğu oyun zam almaya.Bunlar iyi dayandılar.Yine önümüzde zamlar yolda Steamde de....

• Biraz fazla uçurmuş fiyatları Rockstar. Normalde Steam 1$ = 10TL olarak belirlemişti diye biliyorum ama. +%125 oran nedir ^^

pch6r55.png

Hocam fiyatlar harbiden çok uçtu. 18 TL olan Left 4 bile 105 TL falan oldu. Özellikle yeni çıkan oyunlar artık 600-700 TL bandından falan başlıyor. Bir kaç ay önce Need For Speed'in Unbound serisi çıktı ve oyun şuan 1200 TL. Call Of Duty Modern Warfare 2 mesela ön sipariş fiyatı 800 TL falandı, oyun çıktı fiyat 1100 TL oldu.

• Cagatay17 Teşekkürler, fazla takip edemediğim için bilmiyordum. Fiyatları ve yapılan artışları çok abartılı buluyorum. Zor yani bu şekilde ülkemizden oyun alınması.

HerroYaMerro Yeni oyunlar öyle uç fiyatlardan çıkıyor ama sonra yeni olmasına rağmen ciddi indirimler alıyor. Mesela Nfs Unbound bir süre %50 ile 600 bandında kaldı, yeni çıkmış olmasına rağmen. Aynı şekilde Fifa 23. Satmayınca haliyle indirim oranları yüksek oluyor.

• Cagatay17 Teşekkürler, fazla takip edemediğim için bilmiyordum. Fiyatları ve yapılan artışları çok abartılı buluyorum. Zor yani bu şekilde ülkemizden oyun alınması.

HerroYaMerro Yeni oyunlar öyle uç fiyatlardan çıkıyor ama sonra yeni olmasına rağmen ciddi indirimler alıyor. Mesela Nfs Unbound bir süre %50 ile 600 bandında kaldı, yeni çıkmış olmasına rağmen. Aynı şekilde Fifa 23. Satmayınca haliyle indirim oranları yüksek oluyor.

Steam'in bu sene kış ve sonbahar indirimleri harbi çok iyiydi. Paket paket aldım çoğu oyunu. :hfyeni (18):

pasted-from-clipboard.pngpasted-from-clipboard.png

• Oyunların fiyatları deli gibi artmaya devam ediyor. Bir kaç hafta önce indirimdeyken 92 TL olan Rdr2, 1150 TL olmuş. Şaka gibi fiyat gerçekten. Son kale Steam bile yıkıldı. GTA 6 eğer çıkarsa Rdr 2'den az çok hangi fiyat aralığında olur tahmin edilebiliyor.

pasted-from-clipboard.png

Birkaç hafta mı, daha dün 92 görmüştüm... Bu fiyat ne böyle.

• Ben bir kaç hafta önce aldığımda 92 TL'ydi, sonra bakmadım hiç fiyatına ve demek ki kalmış öyle. Epic Games'de ki fiyatı değişmemiş ama. Hala 300 TL olarak duruyor.

Dün 23:30'da Rockstar oyunlarına zam gelmiş. Epic hala ucuza satıyor evet ama oraya da zam gelecek gibi :(3232

• Rockstar Games'e bak sen oyunlarına %150'den fazla zam yapmış.10 senelik Gta 5 oyunu bile 551 tl olmuş,adamlar zaten türkiye düşmanı nedense,bir de böyle orantısız zam yapınca iyice kızıyorum artık Rockstar'a.Zamanında Rdr2'yi 98 Tl'ye Gta 5'i ise 60 tl'ye almışım iyi ki de almışım valla.

hava-kars323 hava-kars323 <3 DEK Candır Gerisi Yalan <3 hava-kars323 hava-kars323

• Rockstar Games'e bak sen oyunlarına %150'den fazla zam yapmış.10 senelik Gta 5 oyunu bile 551 tl olmuş,adamlar zaten türkiye düşmanı nedense,bir de böyle orantısız zam yapınca iyice kızıyorum artık Rockstar'a.Zamanında Rdr2'yi 98 Tl'ye Gta 5'i ise 60 tl'ye almışım iyi ki de almışım valla.

Eee adamlar GTA VI'yı geliştirirken aynı zamanda Red Dead Redemption'un 3.oyununun kaba taslağını çiziyorlar. Para lazım :)

Sistem kuşa döndü uçuyor 🦜

• Eee adamlar GTA VI'yı geliştirirken aynı zamanda Red Dead Redemption'un 3.oyununun kaba taslağını çiziyorlar. Para lazım :)

Doğrudur hocam zaten GTA 6 büyük bir ihmalle 2000-2500 tl arası çıkar Rdr3 çıkarsa o da 2500-3000 tl arası olur muhtemelen.

hava-kars323 hava-kars323 <3 DEK Candır Gerisi Yalan <3 hava-kars323 hava-kars323

• Doğrudur hocam zaten GTA 6 büyük bir ihmalle 2000-2500 tl çıkar Rdr3 çıkarsa o da 2500-3000 tl arası olur muhtemelen.

Zaten bakacak olursak artık oyun oynamak zengin eğlencesi oldu. Sadece ekran kartları zamanında en kral bilgisayarı alacağımız fiyat olmuş. Bi bilgisayar toplayayım dedim 5-10 sene bozulana kadar kullanırım falan 40 bin tl hesap çıkarttılar + olarak monitör falan yok :) Vazgeçtim PS4 var evde onunla oyalanırım daha iyi.

Sistem kuşa döndü uçuyor 🦜

• Zaten bakacak olursak artık oyun oynamak zengin eğlencesi oldu. Sadece ekran kartları zamanında en kral bilgisayarı alacağımız fiyat olmuş. Bi bilgisayar toplayayım dedim 5-10 sene bozulana kadar kullanırım falan 40 bin tl hesap çıkarttılar + olarak monitör falan yok :) Vazgeçtim PS4 var evde onunla oyalanırım daha iyi.

Evet maalesef orası öyle zaten güç bela sistem toplayabilen insanların da sistemlerinde ekran kartı olmuyor ve işlemci grafikleriyle idare ediyorlar.Allah sonumuzu hayretsin gerçekten ülke olarak hepimiz zor dönemlerden geçiyoruz.