13 Şubat'a Kadar Olan Görünüm

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• arkadaşlar semih hoca 15 şubat konusunu kapadı bir gelişme olabilir ???

yeni konu açacak ondandır.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Semih hoca kuzeybatıdaki yb nin hareketlerine dikkat çekti

sağ üst köşe kuzey doğu oluyor sanırım:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bence bu Sibirya Yükseği ile alakalı çok heyecanlı bir o kadar karmaşık duruma düşüyoruz arkadaşlar . Ukrayna'nın Rusya'nın kuzeydoğusu hareketleniyor sanırım .

Gem 240 ta Sibirya vermiş ama bize sistem gelmesini engelliyor orta Avrupa ve Balkan'lara veriyor sistemi

• İlmeteo dönüş hareketi ile Balkan'lardan vermiş. Sistemi Türkiye'ye 15-24 şubat aralığında devamında 24 ve 5 mart senaryosu daha fena gerçekleşirse yıkılır Türkiye her yer özellikle Marmara ...

aman yıkıla yıkıla hal oldu uydurun uyru yazın

• net cevabınız yok .....o olur bu olur azaor burda nao orda şı şurda onu bende biilrim senin efsane liğim nerde kime göre efsanesin ban göre best ofthe tırstın ben senin hiç efsanani göremedim alışmışın şakşak şakcılara senin efsanen fialn yok bişeyden anldadığında yok ....kusra bakma

• Istanbul'a bu kış 15 gün kar mı yağmış ? İlginç ... Bende Istanbul'da oturuyorum lakin 2 gün yılbaşı sisteminde iyi kar gördüm.Birde Ocağın son haftasında 1 gece güzel kar gördüm.Bıraz abartmayı seviyoruz galiba.

• Istanbul'a bu kış 15 gün kar mı yağmış ? İlginç ... Bende Istanbul'da oturuyorum lakin 2 gün yılbaşı sisteminde iyi kar gördüm.Birde Ocağın son haftasında 1 gece güzel kar gördüm.Bıraz abartmayı seviyoruz galiba.

Senin tatmin eden yada etmeyen. Az veya çok 15 kar aldık. Çok fazlasını istyosan amerika ve,kanada uygun gidebilirsin. Burda sinirleri germenini bi manası yok.

• Artık çok fazla ümitlenmeden ne gelirse şükredeceğiz. Modellerde bikaç gün önceye nazaran düzelmeler var.

Bir varmış bir yokmuş gibi masalsı başlık atılacak 15 şubat sistemine hayali bir kahraman olacakmış gibi bazen an oluyor hayalet oluyor ; ya sev ya terket diyoruz biz de böyle gelecekse hiç gelmesin biz de en azından bahar geliyor deriz takibi bırakırız en sinir olduğum olay özellikle de bu sene baya sınandık yanı ... Neyse hayırlısı olsun artık ....