Dondurucu Soğuklar ve Yoğun Kar Yağışı Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Abartisiz oldugu gibi simdiki senaryoyu aciklamis
    He ama modeller 180 derece doner efsane de gelebilir
    Veya boyle kalir 2. Sistem kestane olur onu bizde bilemeyiz semih hoca gibi amator tahmincilerde bilemez
    Ecmwf guvenilirdir ordan kendinizde takip edebilirsiniz.

YANİ KESTANE GELİYOR DİYORSUN :(

• Arkadaşlar birbirinizin kalbini kirmaya gerek yok semih hoca tahmin yapıyor emin olun o da en az bizim kadar şaşkın bu sistem 1 gunde gelmedi ki 1 günde vazgeçelim lutfen daha sakin kimse zorla size beni takip edin demiyor işinize gelince üstad işinize gelmeyince saldırın hemen yapmayın sakin olalım düzelme ihtimaline odaklanalim

LG-H735 cihazımdan Hava Forum kullanılarak gönderildi

• sorun neydi cevap bekliyorsun tekrar edersen yardımcı olabiliriz Sergen kardeşim ....

[/img] sorun bu kardeşim :( ist de sadece pazartesi ve salı kar yağacakmış oda yoğun değil hava delisnin tahmini bu şekilde ayın 22 sindede sistem yokmuş kestaneymiş :( :( :(

• YANİ KESTANE GELİYOR DİYORSUN :(

Ecmwf nin son guncellemesine gore ilk sistem etkisiz 12-24 saat kar
    2. Sistem diye birsey gozukmuyor zaten
    Ama yarin sabah kalkar bi bakariz ecmwf yine duzeltmis
    Ama yarin son 96 saate giriliyor 96 dan sonra cok da degismez sistem
    Yani yarin aksamki guncelleme hayati onem tasiyor
    Ya efsane ya kestane yada yarin baslayacak olan gibi etkisi dusuk bir kar yagisi
    Semih hocam modellere gore aciklamalari yapiyor zaten.

• [w]O kadar saçma sapan trol mesajı sildim ki sağolsun mesajlara o kadar kişi cevap vermiş ama bir kişi bile bu mesajı rapor edeyim dememiş.Adam daha dün üye olmuş dün gelmiş bana ahkam kesiyor trol efendi.Başka yerlerden yönlendirildiği o kadar çok belli ki.Ne desem boş.Gelmiş burada semih hocaya sallıyor.Hiç kimse mükemmel değil olamaz da.Bu akşam bir moral bozukluğu oldu ama bir şeyin kaybolduğu yok.Sizlerden ricam bu tür mesajları rapor edelim arkadaşlar lütfen çünkü her mesaja yetişemiyoruz doğal olarak.Dışardan siteyi yazmadan takip eden üyelerimiz var onlar için hiç iyi görüntü oluşmuyor ne yazık ki.Trollerden sıkıldığım için üye alımı durduruldu.Zaten gayet doygun bir rakama ulaştık.Şimdilik böyle kalsın.[/w]

• [/img] sorun bu kardeşim :( ist de sadece pazartesi ve salı kar yağacakmış oda yoğun değil hava delisnin tahmini bu şekilde ayın 22 sindede sistem yokmuş kestaneymiş :( :( :(

ilk sistem de sıkıntı yok dostum nereden aldın bilmiyorum bu linki,ama ikinci sistem ile alakalı yarın ki çıktılar hayati önem taşıyor umudunu yitirme şimdiden ....

• Samet Ayrıca foruma filtre konulabilir mi? Bazı kelimelerde otomatik sansür devreye girer.Trollerin çok kullandığı cümleler yasaklanır böylece otomatik olarak gizlenir birileri onu yazınca.

• Ya arkadaş çoğu çoluk çocuk yemin ediyorum kufretmemek için zor tuttum kendimi semih hocami 4 senedir takip ediyorum adam ne yapsın modelleri yorumluyor neyse iyi geceler hava forum ailesi inşallah yarin herşey güzel olacak

LG-H735 cihazımdan Hava Forum kullanılarak gönderildi

• [w]O kadar saçma sapan trol mesajı sildim ki sağolsun mesajlara o kadar kişi cevap vermiş ama bir kişi bile bu mesajı rapor edeyim dememiş.Adam daha dün üye olmuş dün gelmiş bana ahkam kesiyor trol efendi.Başka yerlerden yönlendirildiği o kadar çok belli ki.Ne desem boş.Gelmiş burada semih hocaya sallıyor.Hiç kimse mükemmel değil olamaz da.Bu akşam bir moral bozukluğu oldu ama bir şeyin kaybolduğu yok.Sizlerden ricam bu tür mesajları rapor edelim arkadaşlar lütfen çünkü her mesaja yetişemiyoruz doğal olarak.Dışardan siteyi yazmadan takip eden üyelerimiz var onlar için hiç iyi görüntü oluşmuyor ne yazık ki.Trollerden sıkıldığım için üye alımı durduruldu.Zaten gayet doygun bir rakama ulaştık.Şimdilik böyle kalsın.[/w]

Haklisin kardesim kusura bakma biz de dayanamayip cevap verdik malesef..bundan sonra raporlamaya devam cevap vermeye degmez..

Einmal editiert, zuletzt von snowstorm81 ()