Aralık ve Ocak Nasıl Geçecek?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Henüz kimsenin beklentisi yokken ilk söylediğimdeki gibi ay sonu sistemi gelecek. Bu kısa vadedeki keyfinizi yerine getirir. Ama bosverin bunu. Belki siz göremiyor olabilirsiniz ama ben bazı şeyler görüyorum. Ocak ilk yarı pek iyi değil. Ama sonrasında en az Mart ortasına kadar efsane olacak. Sibirya, iskandinavya ve azor hep birlikte efsane getirecek. ;)

Bu mesajı heyecan olsun diye yazmıyorum. Gerçekten bir şeyler görüyorum. Inşallah yanılmam. :)

• Henüz kimsenin beklentisi yokken ilk söylediğimdeki gibi ay sonu sistemi gelecek. Bu kısa vadedeki keyfinizi yerine getirir. Ama bosverin bunu. Belki siz göremiyor olabilirsiniz ama ben bazı şeyler görüyorum. Ocak ilk yarı pek iyi değil. Ama sonrasında en az Mart ortasına kadar efsane olacak. Sibirya, iskandinavya ve azor hep birlikte efsane getirecek. ;)

Bu mesajı heyecan olsun diye yazmıyorum. Gerçekten bir şeyler görüyorum. Inşallah yanılmam. :)

Gördüklerini nasıl gördüğünü nerde gördüğünü paylaşabilirsiniz ?

Daha bugun aciklama yaptim verisiz desteksiz msjlar tahminler silinecek diye.bende dahil herkesin silinecek.bu msjin yeri karalama tahtasi.

• Daha bugun aciklama yaptim verisiz desteksiz msjlar tahminler silinecek diye.bende dahil herkesin silinecek.bu msjin yeri karalama tahtasi.

http://www.havaforum.com/konu-2015-2016-kis-tahmini.html

Beklediğiniz basınç dizilimlerinin sebebi olan hiçbir veriyi açıklamamışsınız. Lütfen siler misiniz konuyu? Bu mesajın yeri karalama tahtası.

• arkadaşım puta tapar gibi tapmayın kimseye herkes insandır yanılabilir

putla ne alakası var şuan yazdığının onu anlamadım ? semih hoca bazen evet yanılıyor ama bu işte en iyilerden biridir. şimdi onun forumunda yeni arkadaşlar rootun arkasındayız haklı falan yapıyorlar doğru bir ley mi?