İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Eskiden konunun yüzüne bakan yoktu şimdi maşallah en çok yorum yapılan konular arasına girecek konu bu hızda :D

Samet Samet Beye teşekürlerimi iletirim kendisi beni kırmadı ona bu konuyu canlandırmak istiyorum dediğim zaman :)

Yaz-Kış bu konu hep aktif olacak inşallah.

• Ben pembeciyim sarı marı anlamam yok mu pembe

• Eskiden konunun yüzüne bakan yoktu şimdi maşallah en çok yorum yapılan konular arasına girecek konu bu hızda :D

Samet Samet Beye teşekürlerimi iletirim kendisi beni kırmadı ona bu konuyu canlandırmak istiyorum dediğim zaman :)

Yaz-Kış bu konu hep aktif olacak inşallah.

Bu konunun aktif olmaması da bizim ayıbımızdı.Artık öyle olmayacak.:)

• Hocam bu gece de gelmezse gündüz gelse de zaten bir işe yaramaz.Gece sıcaklıkların 0 ın altında olması yağan karın tutmasını sağlardı. Bir de şey soracağım İstanbul da gerçekten adam akıllı yağış alan her yer bembeyaz olan bir yer var mı ? Yani Avcılar'ın dostu olan bir semt daha var mı ?

sıcaklık bu sistemde dert değil yağışı yakalamak gerek

• Bu konunun aktif olmaması da bizim ayıbımızdı.Artık öyle olmayacak.:)

Yaz ayını merak ediyorum :D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Çok değil 2-3 hafta önce bir kişi bile yoktu bu konuda :D

Buda şimdi :)

@baybarsky Gerçek hava delileri belli oluyor yaz ayında bu forumda olan insan hem gerçek hava delisidir hemde vefalıdır bence :D

• kendi adıma yazın her zaman forumda olmak daha memnun ediyordu beni,artık daha fazla olurum, hava olayı bitmez bizde yaz-kış :)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ben daha geçen sene üye oldum ama hiç takılmıyordum buralarda hiç alakam yoktu bu sene adam gibi girmeye başladım inşallah yazın da burada olacağım :)

• Arkadaşlar etki alanını genişletiyor da, o yakınlaştıkça genişletecek. Daha bir şey değil onlar. Aynı zamanda gece geç saatlerden itibaren DEK yağış kütlelerinin İstanbul'a gelişi açısından zaman farkı yavaş yavaş ortadan kalkacak. Daha sık DEK yağışları alacağız. Şuan oluşan DEK o gecenin geç saatlerinde gelenlerin öncülüğünü yapıyor. Zaten o gördüğünüz kütlelerin İstanbul'a varması 2-3 saati aşar. Onunda arkası gelecek. Bugün açılışı yaptık akşamüstü, bakalım neler olacak yarın.

• hahaha aynen bu seferde şimşek sağnak kovalarız, bence farklı güzel planlarında olsun madem istanbul sorumlususun :)

• Dekler yola çıkmış.

Gece kar sağanakları mutlaka olur ama yarın o kadar kar görecekken bu zayıf sağanaklarla uğraşmanın anlamı yok, yatın uyuyun derim. Dediğim gibi önemli bir şey yok bu gece.

Einmal editiert, zuletzt von Root ()