Marmara ve Batı Karadeniz Bölgesi Genel Tahmin Ve Uyarılar

• Sözde MGM akşama ve geceye yoğun kar vermiş...Hepsi tıraş benim için artık inanasım gelmiyor MGM'nin bu tahminlerine benim için sistem şu anlık çöptür ve bu saatten sonrada şimdi göremediğimiz gibi göremeyeceğim.Keşke İzmit sahilde biraz daha kalsaydım en azından rakımı sıfır olan yer bile daha çok alıyordu.Kocaeli'nin en kar almayan yerlerinden birinde yaşıyorum galiba çıldırmak üzereyim.

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Dükkandayım önümde yağmur yağıyo. Rakım farkı olmamasına rağmen 150 metre ilerimde 20 cm kar var arabaların üstünde. Onu geçtim yine rakım farkı yok 2-3 km kuzeyimde Beşköprü taraflarında tipi-fırtına var. Yollarda bile kar var. Onun 1 km ilerisinde yine yağmur yağıyor.

• @Protector Bende aynı konudan mağdurum ve aşırı sinir bozucu bir olay... Bu sene bende ilk kez yaşıyorum böyle birşey normalde çok çok iyi karlar alırdı yaşadığım yer ama hala anlamış değilim...

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Balıkesir merkez de çatılar araba üstleri vb. beyazlamaya başladı 1 den beri yağış var bakalım inşallah yoğunluğunu arttırır tatmin edici kar alırız

• bu sistemin adı ' şaka gibi' olmalı bence..harbiden şaka gibi..yalova denız sevıyesı bır yer kky bıle olmadı..20 km ılerısındekı aynı denız kıyısı olan bır yerde 5 cm kar var...ısı adacıklarıyla ılgılı mıdır nedır anlayamadım..bu yasmda ılk defa boyle dengesız bir sisteme sahit oldum..

• Marmara adına bu sistemin en iyi geçen yerleri oluyor Sakarya-Kocaeli Tarafları galiba.Heleki Kartepe'den bir video gördüm enfes müthiş ötesiydi.

Hocam Sakarya çok kötü. Yukarıda yazdım hayatımda görmediğim şeye şahit oluyorum. Önümde yağmur yağıyor, 100 metre ilerimde 20 cm kar var. Tipi fırtına karışık. :) Abartmıyorum. 100-200 metre fark nasıl böyle olabilir. Rakım farkı da yok. Resmen ne olduğu belli değil arabayla gidiyorum bir yerde yağmur yağıyor 1 km sonra arabalar kaza yapmış kardan.