Marmara ve Batı Karadeniz Bölgesi Genel Tahmin Ve Uyarılar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • mgm istifa dilekçesini basmış uyarı yok bişey yok hava forum olarak biz daha iyi tahmin yapardık zahmet etmeseydiniz :D :gun_bandana: :gun_bandana:

• @manasbalasy vallahi senin adına sevindim en azından istediğin kar yağışını almışsın :D Bir tek bizim buraya vurmaz o şans :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Zonguldak merkezde dün akşam 6 dan beri maşallahı var hiç durmadı . Orta kuvvette 15 cm yaptı sabah 8 e kadar.
    Sabah 8 de baya kuvvetlendi şu ana kadar hiç hız kesmedi denizi hiç göremedik sabahtan beri. 29 cm olduk

Dek del basaraktan.. Dekçiyiz :gun_bandana: abiiii

• Sabahtan beri ne ağladın be diyen olursa hiç şaşırmam kusura bakmayın herkes adına özür dilerim şimdiden :D Biraz fazla sinirlendirdi sistem :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• @manasbalasy usta cuma günü buraya gelmeyecek diyordun üzüyordun kendini :)

ya o gün deli oldum sebebi de yanı başımda lapa lapa kar var biz hala yağmur yiyoruz. Sabreden derviş muradına ermiş işte. Açıkçası üzmedim kendimi sadece deli oldum :P

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• benim anlamadığım radarda bir şey gözükmüyor ancak lapa lapa kar yağıyor.

DEK derler bizim buralarda ona :D Alemin kralıdır yakaladığı yeri hallaç pamuğu gibi sallar geçer. Delidir melidir ama sevimlidir . Yaramaz haşarı çocuk gibidir :D

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• şuanki görüntü gerçekten muhteşem ALLAH ım rüya mı bu şiddetini git gide artıyor kar göz gözü görmüyor resmen gömüldük gömülmeye devam ediyoruz muazzam şiddetliyle sana şükürler olsun ALLAH ım bize mucizeyi yaşatıyorsun.. çok fena yagıyor :gun_bandana: :hfyeni (29): :hfyeni (29): Deniz etkisi diye buna derler işte sonuna kadar alemin babası dek :D

• bu dekler karadenizden kocaeliye sokuldu 5 dakika güzel yağdı sonra tekrar geri çekildi kütle karadenize doğru b nedenini bilen varsa anlatabilirmi

doğuya ilerliyor muhtemelen geçerken size de uğramış ucundan . İşte o DEKler Karasuyu gömdü şu anda

• şu andan itibaren zonguldak çatalağzi fırtına tipi şeklinde devam ediyor göz gözü görmüyor hava-kars323 hava-kars323 hava-kars323 :thumbup: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

• Millet kopuyor fırtınadan, tipiden derken bizde boş boş üç beş yağan 5-7 cm'lik kara bakıyoruz gözümüzün önünde resmen azalıyor...

• Allah var abi gönül ister ki Edirneden Artvine tüm ülke kara gömülsün ama nasip kısmet. Geçen sistem de yağmur yedik bol bol bu sistemde 24 saattir sağlam kar alıyoruz. Deniz kenarında olmak bazen avantaj oluyor bol bol DEK yiyoruz ama bazen de dezavantaj oluyor bol bol yağmur yiyoruz. 24 saatte 30 cm kar aldık Allah bereket versin :D

• 25-30 cm oldu şiddeti muazzam şekilde devam ediyor bu gidişe 50 yi devirir bu kar :D Gözünü Sevdigimin Dek gömdükçe gömüyor :gun_bandana: :gun_bandana: :D