Sorularınızı ve görüşlerinizi bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Paylaşımlar spolier altında yapılsa üye olmayan bunu görebiliyor mu Samet ?

Şu aşama da pek çok blog misafire açık hocam. Uzun süredir üyelik kapalı olduğu için böyle yaptık. Kış yaklaşımında tekrar üyeliği açınca misafire bu yerler kapatılacak.

• karadeniz bölge sorumlumuz yok galiba yoksa varda benmi görememiyorum Samet hocam hemen hemen herbölgenin bir sorumlusu var. birseçenek olarak bölgemizde belirlenen birkaçkişiyi üyelerin oylamasına sunularaktan bölgesorumlusu belirlene bilir diye düşünüyorum bukonuya yönetimin bir çarebulursa memnun oluruz..

Orta karadenizin var ama doğunun yok bu akşam konuyla ilgileneceğim.

• Samet hocam, uygulamada konum sorunu var, konumu algılamıyor ve el ile girilen konumuda kabul etmiyor. Uygulama üzerinden foruma giriş yapamadım, tarayıcı üzerinden giriyorum.

Uygulama da uzun süredir devam eden bir sorun uygulamayı yapan kişi yi değiştirdik yine duzeltemedi. Kış öncesi daha uygun bir hale bürünecek.

• Samet üstad

Bu Marmara batı Karadeniz başlığını geçen yıl da söylemiştim ikiye ayirabilirmiyiz örneğin,

Doğu Marmara ve batı Karadeniz

Batı Marmara ve Trakya başlığı olarak yaparsak daha iyi olur diye düşünüyorum. Tabii ki de karar sizlerin birde ne Zaman üçüncü yıldızı alırım acaba:D

Başlık ayırma konusu biraz sıkıntılı bir süreç kış öncesi tüm konularda gerekli düzenlemeler yapılacak. 3 yıldız olmak için artık puan ile satın alma yapmalısınız. Ne kadar puanınız var ise markete girip uygun üyeliği satın alabilirsiniz.

• Şu aşama da pek çok blog misafire açık hocam. Uzun süredir üyelik kapalı olduğu için böyle yaptık. Kış yaklaşımında tekrar üyeliği açınca misafire bu yerler kapatılacak.

Yok hocam bloglar değil hanı spoiler tuşu var ya.Eğer mümkünse sadece forum üyeleri için paylaşım yapmak istediğimizde bu butonu kullanarak paylaşım olabilir mi?

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Yok hocam bloglar değil hanı spoiler tuşu var ya.Eğer mümkünse sadece forum üyeleri için paylaşım yapmak istediğimizde bu butonu kullanarak paylaşım olabilir mi?

Ayarlardan bakmam lazim hocam siz yine de o şekilde yapabilirsiniz. Ben düzenlemeyi yaparım.

• Samet hocam bence forum içerisinde bulunan arka tema değiştirme ile alakalı kendi istediğimiz resim görüntü koyma imkanımız olsa nasıl olurdu sizce? Öyle düşünürken aklıma geldi... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, bu şekilde bir özelik getirebilir misiniz? Bence güzel olurdu arka temaya istediğimizi koyma seçeneği de olsaydı...:)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Samet hocam bence forum içerisinde bulunan arka tema değiştirme ile alakalı kendi istediğimiz resim görüntü koyma imkanımız olsa nasıl olurdu sizce? Öyle düşünürken aklıma geldi... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, bu şekilde bir özelik getirebilir misiniz? Bence güzel olurdu arka temaya istediğimizi koyma seçeneği de olsaydı...:)

Şu an için mümkün olan bir durum değil.Bu işlemlerin hepsi site altyapısını yoran işlemler.Kışın sitenin sürekli yavaşlamasını hatta kapanmasını kimse istemez.

• Şu an için mümkün olan bir durum değil.Bu işlemlerin hepsi site altyapısını yoran işlemler.Kışın sitenin sürekli yavaşlamasını hatta kapanmasını kimse istemez.

Tabi hocam, doğru söylüyorsunuz...:)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk