Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hepsinin alt yapısı ttnet aslında, ben superonline kullanıyorum hiç yavaşlamadı

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Arkadaşlar olaylara mantıklı bir çerçeveden yaklaşmak lazım.

Toplam sayısı 8'i geçmeyen f 16 25 30 tank ve 2000 askerle darbe yapılamayacağını 15 yaşındaki çocukta bilir.
    Ülkede darbe oluyor deniyor bir yandan trt'de metin okunurken bir yandanda diğer kanallarda pembe diziler oynuyor ülkenin başbakanı ise tv'de rahatca konuşup bu bir kalkışmadır diyor.
    Asker ne hikmetse saat 21'den sonra devreye giriyor istanbulda boğaziçi'nin tek tarafı kapatılıyor bir taraf açık, Atatürk havalimanı'nda askerlee bekliyor, ne hikmetse askerin aklına türk telekomu ve Türksatı fesh etmek gelmiyor. bu sadece banamı mantıklı gelmiyor ben buna darbe değil en fazla darbecik yahut darbeciğe teşebbüs derim.
    Aklıma iki fikir geliyor
    .) Fethullah Gülen'in adamları gitmeden önce battı balık yan gider hesabı bi kalkışma yaptılar ellerinde patladı
    .) Bu izlediklerimiz çok büyük bir tiyatro.

Askeri darbelersen nefret ederim ailem 80'de darbeden çok çekti en kötü yönetim bile darbe'den daha iyidir fakat arkadaşlar 15 yaşındaki çocuğa darbe planla desen bundan daha iyi planlar biraz mantıklı olalım.
    Olay tiyatro değilde Fethullah Gülen'in işi ise olay daha kötü fetö örgütünü bu duruma getiren iktidar yıllarca uyumasının haricinde ülkenin dışarıdan gelen bir saldırıya karşıda ne kadar aciz olduğunu bir kaç soyu bozuğun bile ülkeyi ne hale getirebileceğini görmüş olduk.
    Ki sonradan halkın sokağa çıkmasıyla beraber 96 95'li çoğu herşeyden habersiz er erbaş'larında ne hale getirildiğini polisler olmasaydı kaç kişinin daha kafasının kesileceğini düşünemiyorum bile.
    Ne diyeyim allah herkese akıl fikir izan versin iyi geceler.

• İnternet yavaşladı iyice. Birşeyler oluyor yine belli. Yurtdışı kaynaklı bazı ciddi analizlerde bu kalkışmanın hafife alınmaması gerektiği, ABD destekli olduğu ve Mısır'dakine benzer sonuçları olabileceği söyleniyor. Allah sonumuzu hayretsin.

• Tam araştırmadım ancak darbenin ilk günün sonunda mısırda içeri alınan asker olmuşmuydu? ayrıca orda darbeyi planlayan askerin tamamıydı diye hatırlıyorum ama yinede tedbiri elden bırakmamak lazım.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ne oluyorsa gece oluyor.

Sokaklardan ayrılırsak Fetoistler bu iş tamam der darbeyi daha rahat gerçekleştirme fırsatı bulurlar.

Haydi Türk halkı, yıllardır biriken içimizdeki saldırganlığı vatan hainlerine gösterme vaktidir. Kurdun dişine kan değdi, onlar korksunlar.

Allah bizim yanımızda, kâfirlerin değil !

AF-YOK

• Yunanistan'a fişekleyen çakma pilotlar geri getiriliyor. Fena dayak yerler şimdi. Zaten yemişler de...

gelsinler gelsinler burada cezalarını çekecekler

• Araçlar yoğunlaştı e5 te . İnternetinizin yavaşlama sebebi Türk Telekom un herkese ücretsiz konuşma ve İnternet tanımladı o yüzden olabilir

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK