Konu Dışı [Genel Sohbet]

• Accuaweather uzun vadeye baktığımda Aralık yüksek basınç ocak ağırlıklı kar değerlerinde ve birkaç gün kky ve kar rüzgarlı günler vermiş.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Öncelikle Merhaba Arkadaşlar;

Sabah işim olduğu için çok konudan bahsedemedim.Amacım forumda olay filan çıkarmak değil.Ben şu hayatta katlanamadığım 4 şeyden ikisiAdeletsizlik ve Hak yenmesidir ve görüldüğü gibi geçen akşam ki olaylar bunları açıklıyor.Bu yönetim son 4-5 aydır var.2 senedir burda isem @carl2 @Salonçenuri53 Snowiest  Enes Güleç(17) ve metehan Avcu @Siberianist gibi gerçek arkadaşlar için burdaydım.Bu forum bir kaç sene öncesine kadar çok güzeldi.Her şey sakin ve güzeldi.Kimse kimseye karşı çıkmıyor ve hakaret etmiyordu.(Genelde).Artık herkes çıkarını düşünüyor maalesef.Neyse uzatmanın alemi yok.
    Not:Kaan'ın Fırtına Tahmin Merkezi'ni eğer ki imkan varsa Snowiest yada Enes Güleç(17) verilmesini rica ediyorum.

Yeni üyeler sizde 3-4 ay içinde umarım çoğu kişinin gerçek yüzünü görürsünüz.

Belki bir daha gelirim belki gelmem ama ben olmak üzere forumun en etkin,itibarlı üyelerini kaybediyor .Üzücü olmalı ama bunu arkadaşlarıma haksızlık ve adeletsizlik yapmadan önce düşüneceklerdi.Görüşmemek üzere.

• [w] Konuyu uzatmayın. Emin olun kendi adıma forum için gerekeni yapıyorum, kimseye ceza vermemeye; yumuşak davranmaya çalışıyorum. Sonuçta burası sanal alem, kalp kırmaya da değmez zaten. Kaç kere misal uzatana işlem uygulayacağım deyip uygulamadığım oldu (uzun süredir görevli değilim zaten). Neyse bu ceza konusunu uzatmayacağım. Demek istediğim cezaya yatkın bir tip değilim bu böyle biline.

Elimdeki verileri, tahminleri forumda paylaşmaya, âktif tutmaya, büyük TÜRK insanının bir şeyleri öğrenmesini, bilmesini istiyorum. Banlanan arkadaş özel yoldan bana ve Samet Abi'ye onlarca laf söyledi ve sitede banı açıldığı an gelip burada ergence (büyüyememiş daha) atar yaptı. Gerekeni yaptık ve kendisi de özel yoldan itiraz etmedi; doğru bir karar dedi. Onu geçtik arkadaşları da arkasından forumu bırakmaya başladı, gitsinler diğer sitelerde aktif olsunlar ırgalamaz bizi. KENDİ KARARLARI... Bu arkadaşlar dün daha fazla şeyler yazdı da mesajları sildik, emin olun görseniz hak verirdiniz. Daha birçok kişiyi hedef aldılar sadece 1-2 kişiyle sınırlı değil.

Buradaki paylaşımlar, tahminler vs. devam edecektir ve daha farklı insanlar gelecektir. Alanında LİDER forum sitesiyiz zaten, Rabbim utandırmasın.

Facebook'tan ya da özelden mesaj atanlara cevap vermeyeceğim ben her şeyi biliyorum bana kendini ispâatlamaya kalkmasınlar. Ha racon kesmeye devam edeceklerse Facebook adresimi biliyorlar oradan çekinmeden yazabilirler fakat yumuşak davranmamı beklemesinler bundan sonra.

Bu gece ise teknik sorunlar vs. ilgilenilecektir, herkese iyi forumlar ;) . [/w]

• kardesim sıkma o guzel canını .takmaya degmez

• Gerçekten. Gerideki mesajlara bakarsanız çoğu yalnızca 10 kişi etrafında dönüyor. Forumda 2 senedir varım ve yaz-kış aktif olan az üyelerden biriyim. Ben bu forumu sevdim, çok sevdim. Şimdi bölünmesini izlemek beni çok öfkelendiriyor ve üzüyor.

Gerçek forumu görmek istiyorsanız yazlara bakın. Gerçekten benim gibi foruma emek vermek isteyenlerin hepsi yazın aktiftir. Benim huyumdur, kabul ediyorum, olabilecek en iyi senaryoyu vurgularım, uzun vadeye bakıp efsane senaryoları oluşturmamla meşhurumdur, bilen bilir. Ama inanın ki, en ufak art niyet beslemedim foruma karşı. Bunu savunulması gereken yerde ben/başkasını savunmamla karıştırmayın lütfen.

Yöneticilere sesleniyorum, bir bakın.
    Gerçek üyelerinizi kaybediyorsunuz.
    Bu @'Siberianist' ile başladı, @'kaangr2' ile devam ediyor. Böyle devam ederse ben de ekleneceğim ve yazın üye sayısı 0 olacak. Kışın da sistemden sisteme cm soranlardan başka kimse kalmayacak. Sizi açık olarak suçlamayacağım. Bunları okuyun ve suçunuzu anlayın. Eğer anlamazsanız biz zaten çoktan bittik demektir.

Tartışma için malzeme olarak kullanacaksanız sorumluluk sizin, sinsi üyelere.
    Uzatmaya gerek yok.

• Haklı veya haksız eleştirilerine herhangi bir yorum yapmayacağım. ;)
    Ancak sana gelirsek seni ne kadar sevdiğim ve ne kadar iyi dost olduğumuzu bildiğimden bu yazı benim için bir veda yazısı değil Semih.

• Salonçenuri bazı kişiler var burada, bir şey bildiklerini sanıyorlar. Gerçekleri inkar etmekte üstlerine yok. Kendilerini bilgili sanıp, millete üstten bakıyorlar. O kişilerden birine 5 dk önce Gfs başlığına yazdım, dediklerim çıktığı ve çıkmaya devam ettiği halde inkar ediyorlar. Burada eskiler diye de yönetim bu kişilere sahip çıkıyor. Ama bilsinler ki, burdaki herkesten önce tanıdım ben Efsane Semih'i Ariftarif'i Mat'ı. Onların elinde büyüdüm ben, onlardan öğrendim bu işi.