Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• ben 11. sınıfa gidiyorum sayısalcıyım :) fizik gerçekten çok zor kimya biyoloji de aynı şekilde
    meteoroloji okuyup 4 yıl ardından özel bir pilot kursuna girip oradan pilot lisansı almayı planlıyorum :) gelecek hakkındaki hayalim bu

Benim kuzenim var suan üniversitede ve bana 11. Sınıfın çok zor olduğunu söylüyor

• ben 11. sınıfa gidiyorum sayısalcıyım :) fizik gerçekten çok zor kimya biyoloji de aynı şekilde
    meteoroloji okuyup 4 yıl ardından özel bir pilot kursuna girip oradan pilot lisansı almayı planlıyorum :) gelecek hakkındaki hayalim bu

Matematik hocamda demişti. Fizik matematikten bile daha da çok zor. Onun oğluda sayısal seçmiş. Fizik ve bazı dersleri yapamıyormuş. Fiziği zayıf gelmiş. Eskiden bizim ilk okul hocalarımız da söylerdi. Ama Allah a şükür ben 10. Sınıfa gidiyorum. Fiziğin o kadar zorluğunu görmedim. Demek ki 11 12 için zor diyorlarmış.

• Matematik hocamda demişti. Fizik matematikten bile daha da çok zor. Onun oğluda sayısal seçmiş. Fizik ve bazı dersleri yapamıyormuş. Fiziği zayıf gelmiş. Eskiden bizim ilk okul hocalarımız da söylerdi. Ama Allah a şükür ben 10. Sınıfa gidiyorum. Fiziğin o kadar zorluğunu görmedim. Demek ki 11 12 için zor diyorlarmış.

fizik zor ama eğlenceli yani mekaniğin mantığını kavrarsan 1. dönem cepte say
    ikinci dönemse daha çok elektrikle alakalı
    sen bilirsin düşün taşın hayat senin nasıl olsa :)

• Size birşey diyecem şuan büyük forumuz ama sadece burda ve facebook ta tahminlerimiz oluyor.

Bence içimizden bir admin yada bir yazar. Youtubede kanal kurup her hafta modelleri ve endeksleri yorumlamalı.
    Bence böyle yayın işine başlarız ve daha çok üye gelir.

Bu sistem efsane yiyin kestane :hfyeni (29):

• Size birşey diyecem şuan büyük forumuz ama sadece burda ve facebook ta tahminlerimiz oluyor.

Bence içimizden bir admin yada bir yazar. Youtubede kanal kurup her hafta modelleri ve endeksleri yorumlamalı.
    Bence böyle yayın işine başlarız ve daha çok üye gelir.

Youtube kanalı zaten var ve twitter'da da

• Geçen gün bi arakdaş (ismini gerçekten hatırlamıyorum) sistem kesinleşti, şöyle geliyor böyle geliyor diyordu. Bende ona dereyi görmeden paçaları sıvama demiştim. Geçen modellerde görünen şuan görünmüyor. Demek ki neymiş erkenden konuşmamak lazımmış

• arkadaşlar kafanızda tam olarak ne var bilmiyorum ama şunu söyleyeyim ... çok çok iyi puanınız yoksa ailenizin maddi durumu çok çok iyi değilse devlete en kısa yoldan adım atacak meslekler seçin ...en kısa yoldan 2 yıllık sağlık okuyarak röntgen laboratuvar anestezi teknikeri olabilirsiniz 4 senede hemşire olabilirsiniz erkekler için hemşir denir .

• Bu kediler bir alem:))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Selamun aleykum hayırlı geceler herkese büyük bir faicayi atlattık yangın cikdi yerinde müdahele yaptık depoda kumas parçaları lastik yanici ne varsa yangın çok kötü bir şey ALLAH kimsenin başına vermesin

• Selamun aleykum hayırlı geceler herkese büyük bir faicayi atlattık yangın cikdi yerinde müdahele yaptık depoda kumas parçaları lastik yanici ne varsa yangın çok kötü bir şey ALLAH kimsenin başına vermesin

Gecmis olsun.Allah beterinden saklasin.

akeykümselam hocam hayırlı geceler ... büyük geçmiş olsun cana bişey gelmesin hocam öncelikle ... depo dediğiniz imalathanemi kendinizemi ait yoksa çalıştığınız iş yerimi ? hasar büyükmü hocam inşAllah zarar büyük değildir ... öncelikle can tabiki ama malın tamamı yanınca insanın canı giderki yinede ... tekrar büyük geçmiş olsun hocam yangının nereden çıktığını araştırın tekrarlamaması için ...