Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fenerbahçe-celtic macına bilet alayım dedim Kalan biletler Şu duvarın yanındaki bölüm ve kale arkasında küçük bi sıra onlarda 105 tl Diger yerler 250-305 arası.. Cidden biletler çok pahalı ben nasıl gideyim bu 305 tl lik bölüme. Passolig kalkmalı bence Bilet fiyatları bukadar pahalı olmamalı.

• Fenerbahçe-celtic macına bilet alayım dedim Kalan biletler Şu duvarın yanındaki bölüm ve kale arkasında küçük bi sıra onlarda 105 tl Diger yerler 250-305 arası.. Cidden biletler çok pahalı ben nasıl gideyim bu 305 tl lik bölüme. Passolig kalkmalı bence Bilet fiyatları bukadar pahalı olmamalı.

Skor tahminin varmı ? :D

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• Samet bey pendikçinin konu başlığı neden kapatıldı? diğer yazar da 22 sonrası na dikkat diyor ama oda hiçbir veri ortaya koymamış?

Size de bi dünya şikayet gelirse sizde kapatırsınız ister istemez.Konuda fazla sayıda karşılıklı tartışma var.Bir düzenleme yapılacak.

• Ben sitenizi 2 yıldır takip ediyorum ve emeklerinizden çok memnunum yalnız çifte standarta herzaman karşıyım.Pendikçi ayın 13 ünde açıklama yapacağım diyor yazısında, 22 aralığa a dikkat ceken yazarda yazısında açıklama ilerleyen günlerde yapılacak diyor, ama onun sayfasında kapanma yok. Bilmiyorum bu son zamanlarda yaşanmaya başladı bu sitede. Dikkatimi çektiği için söylüyorum. İyi akşamlar.

• Ben sitenizi 2 yıldır takip ediyorum ve emeklerinizden çok memnunum yalnız çifte standarta herzaman karşıyım.Pendikçi ayın 13 ünde açıklama yapacağım diyor yazısında, 22 aralığa a dikkat ceken yazarda yazısında açıklama ilerleyen günlerde yapılacak diyor, ama onun sayfasında kapanma yok. Bilmiyorum bu son zamanlarda yaşanmaya başladı bu sitede. Dikkatimi çektiği için söylüyorum. İyi akşamlar.

Açıklama derken sistemin ne etki yapacağını kastettim. Verilerimi açıklayabilirim. Gizlim saklım yok.

O yazar için de yığınla şikayetler gelsin.Onun konusunda da herkes birbiriyle tartışsın.Aynı işlem ona da yapılır.Bu çifte standart değil.Yine de teşekkür ederiz.

• İcould'u 2 yıldır en az 1,5 yıldır tanırım. Bilgi seviyesini de bilirim. Müneccimlik yapmaya asla yeltenmedi ve yeltenmez de. Pendikcii kim İcould kim arkadaş önce bunun ayrımını yap.

• Sizin gibi pendikçi arkadaşında mutlaka verileri vardır, tahminciyi müneccimlik yapmakla sallamakla suçlamak hoş olmadı diye düşünüyorum,iyi akşamlar.

• Sizin gibi pendikçi arkadaşında mutlaka verileri vardır, tahminciyi müneccimlik yapmakla sallamakla suçlamak hoş olmadı diye düşünüyorum,iyi akşamlar.

Verilerini paylaş dedim yapmadı. Onu da geçtim nasıl bir sinoptikle bekliyorsun dedim, onu da yapmadı. Daha ne bekleyeyim ki.

Neyse hayırlı akşamlar.

• İcould'u 2 yıldır en az 1,5 yıldır tanırım. Bilgi seviyesini de bilirim. Müneccimlik yapmaya asla yeltenmedi ve yeltenmez de. Pendikcii kim İcould kim arkadaş önce bunun ayrımını yap

Burda ayrımcılık yapmıyorum,ıcloud üstada saygımız sonsuz fakat yeni parlayan arkadaşlara tahmincilere fırsat verilmeli bence, iyi akşamlar.