Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Etraf GoT 8x3 spoiler kaynıyor bir arkadaşım spoiler yediği yerleri yazdı bana.

-Sözlük sitelerinde direkt 'xxxx e şu şu olması' diye başlık açılmış siteye girdiğiniz gibi karşınıza çıkıyor.

-Twitterda tt listesinde adı lazım olmayan bir karakterin ismi tt olmuş bilin bakalım ona ne oldu..

• Bölüm çok güzeldi tek diyeceğim bu çünkü her kelime spoiler olabilir bol bol aksiyon vardı :) Hiç hiç tahmin edemeyeceğiniz olaylar var.. Tamam şimdi gerçek bölümü gösterin dedim ben mesela. :P^^

• Bölüm çok güzeldi tek diyeceğim bu çünkü her kelime spoiler olabilir bol bol aksiyon vardı :) Hiç hiç tahmin edemeyeceğiniz olaylar var.. Tamam şimdi gerçek bölümü gösterin dedim ben mesela. :P^^

ek olarak, mümkünse blu-ray formatında ve gece izlenmeli. çekim aşırı karanlık, nk ile savaş gece olur tamam ama bari bulutsuz dolunaylı bir gece olsaydı :)

• Adamcağız gitti ya 8 sezon bunun için mi bekledik ben senaristlere çok kızgınım ayrıca en sevdiğim karakter olan nk yi, en sevmediğim karakter olan Arya öldürdü sinir katsayım arttı ^^

• Adamcağız gitti ya 8 sezon bunun için mi bekledik ben senaristlere çok kızgınım ayrıca en sevdiğim karakter olan nk yi, en sevmediğim karakter olan Arya öldürdü sinir katsayım arttı ^^

10cm'lik Çakı ile gitti, 😂 DİRİLİŞ Ertuğrul boşuna kılıçlar ile geziyor... Polat Alemdar hiç izlememiş bunlar, Çakı yeterli 😂😂😂

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Kaldı 3 bölüm. Night kingi aryanın öldürmesi çok sürpriz oldu. Kimse beklemiyordu. çok güzel bir bölüm geçirdik. Kızıl kadının ölmesine üzüldüm.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Bir bölüm öncesinde ne yazmıştım arkadaşlar bakın.

2. Bölümü izledim, güzel bitti son sahne iyidi. Artık üretecek çok fazla teori var bakalım bunlar dört bölüme nasıl sığacak. Lost dizisi gibi soru işaretlerinin havada kaldığı, tonlarca teorinin boşa gittiği bir son olmaz inşallah.

• spoiler içinde yorum yazsam da, merak edip yine bakarlar diye yorum yapmıyorum, kendimden biliyorum ben bakıyorum. :)

hafta sonuna kadar sanırım herkes izlemiş olur, bende havada kalan birkaç şey hakkında bazı şeyler yazarım. Bran Stark hakkında mesela.

• GoT 8x4 fütursuzca spoiler içerir..

• Daha izlemedim son bölümü çokta istekli değilim malesef dizinin son geldiği aşama işler açısı GOT un .Filim sonunda Cersei yada Petry tahta geçerse finalde anca o zaman af ederim .O johnla ,khalesiyi görmek istemiyorum finalde:)

• Arkadaşlar GOT 4. Bölüm link var mı ?

Hocam Torrent aracılığıyla indirmenizi öneririm.

Daha izlemedim son bölümü çokta istekli değilim malesef dizinin son geldiği aşama işler açısı GOT un .Filim sonunda Cersei yada Petry tahta geçerse finalde anca o zaman af ederim .O johnla ,khalesiyi görmek istemiyorum finalde:)