Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Muhteşem yüzyıli izleyen bir tek benmiyim?

uzun bir süre bende izlemiştim ama bu kösemi izlemedim hiç

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• öyle çok dizi ve film izlemem eskiden kurtlar vadisi pusu izlerdim şimdi sadece Diriliş Ertuğrul izliyorum ... izleyen arkadaşlara sözüm yok tabiki ama ben toplumun değerleriyle oynayan gençleri yanlışa özendiren toplumu yozlaştıran ahlaksızlaştıran dizilere karşıyım ... sen ben o biz bizlersek bu diziler hep var olacak talep olduğu için yapıyorlar bu dizileri ve izleyiciler üzerinden para kazanıyorlar izlendikleri için para kazanıyorlar .. herkesin kendi görüşü benim görüşüm bu amacım kimseyi kırmak değil ... TRT izlerim çoğu zaman vede iyi maç varsa maç haberleri genelde netten takip ederim her görüşten haber sitesi vardır günlük 2 saate yakın haber takip ederim ulusal ve yerel haberleri ... şu an tv2de arkadaşım hoşgeldin var mesela o açık :)

• öyle çok dizi ve film izlemem eskiden kurtlar vadisi pusu izlerdim şimdi sadece Diriliş Ertuğrul izliyorum ... izleyen arkadaşlara sözüm yok tabiki ama ben toplumun değerleriyle oynayan gençleri yanlışa özendiren toplumu yozlaştıran ahlaksızlaştıran dizilere karşıyım ... sen ben o biz bizlersek bu diziler hep var olacak talep olduğu için yapıyorlar bu dizileri ve izleyiciler üzerinden para kazanıyorlar izlendikleri için para kazanıyorlar .. herkesin kendi görüşü benim görüşüm bu amacım kimseyi kırmak değil ... TRT izlerim çoğu zaman vede iyi maç varsa maç haberleri genelde netten takip ederim her görüşten haber sitesi vardır günlük 2 saate yakın haber takip ederim ulusal ve yerel haberleri ... şu an tv2de arkadaşım hoşgeldin var mesela o açık :)

Çevik, uzun bir aradan sonra Star TV’de komediseverlere 'Müdür Naptın' ile merhaba diyecek.
    Programda komutlar veren bir dış sesin olup olmayacağı da büyük merak konusu.

• Gerilim korku veya kanlı film izleyecem diyenlere.Texas Katliamı serilerini ve Koleksiyoncuyu tavsiye ederim.

Bu ay sinemada 2 filme gittim. Biri Diriliş diğeri de Quentin Tarantino'nun yazıp yönettiği The Hateful Eeight.. iki filmde de kar yağışlı hava ön plandaydı, izlemeyenler izlesin :)

• Bu ay sinemada 2 filme gittim. Biri Diriliş diğeri de Quentin Tarantino'nun yazıp yönettiği The Hateful Eeight.. iki filmde de kar yağışlı hava ön plandaydı, izlemeyenler izlesin :)

Sinemaya fazla gitmem.Bende bu yil 2 kere gittim.Onlarda Dedemin Fisi ve İftarlik Gazozdu.Cem Yilmaz bi baska be abi..

• Selam güzel diziler lakin ben genelde tv yi internet üzerinden izliyorum örneğin canlitvturk. com sayfasından bakıyorum.

Einmal editiert, zuletzt von Aytac ()