Son Dakika

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• -16 lar girdi de bağcılar olarak tırt olduk keşke -10 lar girseydi de siklonumuz olsaydı yok arkadaş olmadı bu sistem

Sistem şanssız gitti Avrupa için yağış olsa sıcaklıktan eridi, sıcaklık düştüğü zaman yağış gelmedi. Ama Anadolu iyi nasiplendi

• Avrupa yakası icin bitmistir bence. Güngorende soğuğu kuvvetli ama kar kalinlığı geçen seneki 10 aralık sistemi kadar olmayan bir sistemdi.Yazık oldu.Semih üstadı tahmini burası için tutmasada yinede tebrik ederim. Önümüzde daha efsane sistemler var.

Alemde şer, Oğuz'da er tükenmez !

• Avrupa yakası icin bitmistir bence. Güngorende soğuğu kuvvetli ama kar kalinlığı geçen seneki 10 aralık sistemi kadar olmayan bir sistemdi.Yazık oldu.Semih üstadı tahmini burası için tutmasada yinede tebrik ederim. Önümüzde daha efsane sistemler var.

Bağcılar Güngören Zeytinburnu Fatih.

Bu yerler için ben önümüzde bekledikleri 14 aralık sisteminde bile zerre kar beklemiyorum. En fazla bu 3 günde yağdığı kadar ( yani 4 5 mm ) örtü alırız otun üstünde filan o kadar. Bu semtlere kar inatla gelmiyor.

• Radarda esenyurt uzerinde ve gerisinde kutleler var.orta ve zayif olarak sabaha kadar araliklarla yagis alacagimizi dusunuyorum.buda bitmek uzere olan sistem icin teselli bence

• Bağcılar Güngören Zeytinburnu Fatih.

Bu yerler için ben önümüzde bekledikleri 14 aralık sisteminde bile zerre kar beklemiyorum. En fazla bu 3 günde yağdığı kadar ( yani 4 5 mm ) örtü alırız otun üstünde filan o kadar. Bu semtlere kar inatla gelmiyor.

Aynen ayne bu sistemde en kötü bu ilçeler aldı tırt olduk :hfyeni (44)::hfyeni (44)::hfyeni (44): ya bakırköyde bile tipi olmuş saat 12 gibi bizim burda gökyüzü apaçık

Ölmezden gelsem farkedermi yaşamıyorken

• Karadeniz üzerinde kütleler sıraya girdi. Boğaz ve çevresi tahminlerdeki gibi en verimli DEK toplayan yerler yine...

• Karadeniz üzerinde kütleler sıraya girdi. Boğaz ve çevresi tahminlerdeki gibi en verimli DEK toplayan yerler yine...

desene sabaha kadar kar alacak bizim buralar :)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Esenyurdun karadeniz hizalarinda ufakda olsa olusumlar beliriyor .yanlis mi degerlendiriyorum?