Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu

• Aslında ucuza değilde makul fiyatlar çerçevesinde çıkarsalar HL3 ü her türlü parasını katlarlar bekleyeni çok çünkü

Beklentiyi karşılamayacaklarından korkuyorlardır kendi kendilerini sonsuz bir döngüye soktular :D Gabe'nin 3 sayısına gıcığı var zaten :D

• 2013'de topladığım PC'yi yeniledim arada kdv indirimleri oluyor vatan veya hepsiburada takip edin derim yenilemek isteyenler malum bitcoin madenciliği azaldığı ve geçen seneye göre kurların daha düşük olmasından dolayı biraz daha rahat toplayabilirsiniz.PC toplamak isteyen varsa yardımcı olabilirim :)

Hocam 2013 de hepsiburada dan tüm donanımı ayrı ayrı siparış edip bilgisayar topladım o zaman bilgisayar bana 2450₺ mal oldu, aynı donanımı şimdi toplayıp fiyat oluşturuyorum fiyat 2 katı, bence kurun düşmesini beklemek lazım. :)

• World of Warcraft(WoW) Clasic sürümü Blizzard üzerinden tekrar oynanabilir durumda.Çok fazla ilgi olduğundan dolayı insanlar boss görevlerini sıraya girerek yapıyor :D

2BFAC614-6417-47BC-A460-8AB0EECEDD0C.jpeg

979978F0-C9BD-4640-B485-0B311CCCFEE5.jpeg

Oyun Silkroada benziyor arayüz olarak.. İçeriği nasıl bilmiyorum oynamadım hiç.

• Oyun Silkroada benziyor arayüz olarak.. İçeriği nasıl bilmiyorum oynamadım hiç.

Açık dünya Mmorpg oyunu.Oyunun belli bir hikayesi var ve hikayeye göre görevlerde ona göre ilerliyor tabi bu hikayeyi anlamak içinde ingilizce bilmek şart diğer türlü sadece karakter gelişimini gözlemleyebiliyorsunuz.Oyunun filmide mevcut onu izlemenizi tavsiye ederim

Oyun ve serisi hakkında birtakım bilgilendirme aşağıda mevcut

Oyunu oynamak için her ay belirli bir miktarda para ödemelisiniz onun haricinde private serverlar var onlar üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz