Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu

• Bu tür devam oyunlarının geç çıkması sıkıntı.Ne kadar geç çıkarsa beklenti o kadar büyüyor beklenti karşılanmazsada oyuncular çemkiriyor

Bu olay her şeyde geçerli bence misal bizdeki versiyonu sistem beklenilen etkiyi yapmayınca gerçekleşiyor beklenti yükselince :)

• Enes Güleç(17) hocam aynen mesela GTA 6 da kaç yıldır bekleniyo ve beklenti tavan yaptı ve bu beklentiyi karşılayabilecek tek firma Rock Star Games.

Rock Star RDR 2 ile güven verdi

Şuan Gta 5 te RP konseptiyle revaçta şuan.Gta 5 in ışığı sönene kadar Gta 6 çıkması zor bence

Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

Micheal Jordan-

• Bir heves 7 yıllık PC'yi yeniledik :D Oyundan çok model takibi yapılacak bunla kışın :D

Hayırlı olsun kadir abi

1660 yeni bir ekran kartı güzel performans verecektir

bendede 1060 6gb var 16 gb 2888hz ram var yaklaşık 2 senedir kullanıyorum oyunlarda sıkıntı yaşamadım

• Bu sistemleri dolar-euro düşükken toplamak vardı 1080ti li sistemler 4bine toplanıyordu

Ben sistemi topladığımda dolar 3.5 tu çoğu parçayı amazondan aldım 4.5 bin civarına kapattım pcye ardında monitor aldık msı curved 144hz oda bi 1100 tl civarıydı

Micheal Jordan-

• https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-49414073

Toplam 33 milyon dolar ödüllü Dota 2 oyununun The International (ti) isimli turnuvası Şangay'da bugün başladı. haberde çok enteresan ayrıntılar var. oyun oynayarak bu kadar para kazanılabileceği aklımın ucundan geçmezdi.

• Dota2 Ödül havuzu her geçen yıl katlanıyor önceki yıl ödül havuzu 25milyon dolar civarıydı bu sene 33ü buldu

Oyun içinde dergi”diğer oyunlardan aşina olduğumuz (Battle Pass)” var oyuncular level satın alarak birçok oyun için item elde edebiliyor paraların bir kısmıda buradan geliyor.Kore ve Çinlilerin E-Spor konusunda turnuvalarda ağır dominantlığı var Dota2 hariç :) Dota2 de genellikle Avrupalı takımlar şampiyon oluyor ama Çinli bir takım bu sene göze çarpıyor ayrıca bu turnuvalarda oyuncu olan insanların 13.000 saat bu oyunu oynamışlığı var

Micheal Jordan-

• Sonra niye Half Life 3 gelmiyor işte bu yüzden gelmiyor valve 2 turnuva yapıp oyun içi kosmetikler ile dünyanın parasını kazanıyor niye oyun yapıp riske girsinler ve para harcasınlarki? Bu tür yerlere para akıtılması yazık günah