Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hocam sattığım üründe bir sıkıntu çıkarsa ne oluyor ? ben başıma bela olur diye korkuyorumda o satma işi filan nasıl oluyor

çünkü kasamı yenilemek istiyorum

• Tamamen sen ile karşı taraf arasında belli oluyor durum, belli bir kural yok :)

mesela ben sıkıntısız bir ürün verdim 2 ay sonra bozuldu herhangi bir sıkıntı olur mu ben ticaretten çok anlamam hocam

• mesela ben sıkıntısız bir ürün verdim 2 ay sonra bozuldu herhangi bir sıkıntı olur mu ben ticaretten çok anlamam hocam

sattıktan sonra bozulup bozulmaması seni ilgilendirmez, sonuçta 2.el her zaman bir risk alan kişide bunu biliyor olmalı.

• sattıktan sonra bozulup bozulmaması seni ilgilendirmez, sonuçta 2.el her zaman bir risk alan kişide bunu biliyor olmalı.

anladım hocam teşekkürler
    olmadı kasayı çöp olana kadar yıllarca kullanıp yenisini alırım
    ama tavsiyeniz için teşekkürler :)--
    satmak istersem aklıma dediğiniz gelicek

• Güçlü bir bilgisayar almadan önce hep güzel oyunlar oynamayı hayal ediyordum istediğim çoğu oyunu oynadım bilgisayarı aldıktan sonra hevesim kaçtı

• Hocam fps droplarına tavsiyesi olan varmı ? +ekleme pc yi alalı 2 yıl geçti interntteki videolara göre az fps + valorantta drop sorunu var
    termal macun mu sürmeliyim ?

• Hocam fps droplarına tavsiyesi olan varmı ? +ekleme pc yi alalı 2 yıl geçti interntteki videolara göre az fps + valorantta drop sorunu var
    termal macun mu sürmeliyim ?

afterburnerdan kontrol et cpu sıcaklığı yukarılarda geziyorsa ve termal macunu süreli uzun zaman olduysa yenile ama dropların termal macun kaynaklı olduğunu düşünmüyorum benim cpu da alev alıyor bu aralar ama drop girmiyor oyunlarda

b450m-k anakart

16 gb corsair vengeance ram

rx 580

r5 2600

500 ssd

450 watt psu

144 hz asus

bendeki sistem de bu şekil zamanında çok uyguna toplamıştım götürüyor hala üniversitede cpu gpu ve özellikle psu yükseltmesi yapmayı düşünüyorum öneriniz varsa alabilirim

• Bende üniversitede yükseltmeyi düşünüyorum
    ve ayrıca işlemcim 85 derece termal macun zamanı geldimi sizce ?
    bende b450m pro max
    1660super rtx çekirdekli
    ryzen 5 3500x var
    15gb ram
    480 ssd

• zamanı gelmiş gibi iyi bi macun alıp sürebilirsin zalman cm iyidir

• sattıktan sonra bozulup bozulmaması seni ilgilendirmez, sonuçta 2.el her zaman bir risk alan kişide bunu biliyor olmalı.

Bunu şimdi görüyorum bir çok kişinin de bilmediğini düşünüyorum düzeltme geçeyim. Evet bireyler arası alım satımlarda satış sonrası destek söz konusu olmaması lazım ama geçen sene çıkan bi kanunla bu değiştirildi. Kurum olmasa dahi 2.el cihazlar için 1 yıl garanti yasal zorunluluk var. Tabii cihazın kullanıcı kaynaklı kırılması gibi konular hariç. Örneğin monitörde ghosting sorunu oluştuysa tüketici hakem heyetine giden kullanıcı cihazını satın aldığı kişiden yenisiyle değiştirebiliyor.

• Bunu şimdi görüyorum bir çok kişinin de bilmediğini düşünüyorum düzeltme geçeyim. Evet bireyler arası alım satımlarda satış sonrası destek söz konusu olmaması lazım ama geçen sene çıkan bi kanunla bu değiştirildi. Kurum olmasa dahi 2.el cihazlar için 1 yıl garanti yasal zorunluluk var. Tabii cihazın kullanıcı kaynaklı kırılması gibi konular hariç. Örneğin monitörde ghosting sorunu oluştuysa tüketici hakem heyetine giden kullanıcı cihazını satın aldığı kişiden yenisiyle değiştirebiliyor.

Suistimale açık bir konu, adam senden sağlam aldığı şeyi aynı ürünün bozuk parçasıyla değiştirip değişim istemeyecegi ne malum? hele resmi satış yapan yerler adam akilli garanti vs sunmuyor iken 2.elden satış yapan kişiden ne beklenebir?

• Suistimale açık bir konu, adam senden sağlam aldığı şeyi aynı ürünün bozuk parçasıyla değiştirip değişim istemeyecegi ne malum? hele resmi satış yapan yerler adam akilli garanti vs sunmuyor iken 2.elden satış yapan kişiden ne beklenebir?

Katılıyorum kesinlikle.